Ćwiczenia na brzuch ABS

ABS PŁASKI BRZUCH

Ćwiczenia na brzuch ABS – Na mojej stronie Mataleo mam zalogowanych tysiące osób, które to zawsze, ale to zawsze, chcą wiedzieć jak najwięcej na temat treningów i ćwiczenia na brzuch  ABS.

Moi klienci czy znajomi przede wszystkim chcą wiedzieć jak uzyskać sześciopak, lub przynajmniej, po prostu jak stracić tłuszczyk z brzucha , tak aby był mocny i żeby dobrze wyglądał .
Kto nie chce mieć ładnie wyglądający brzuch?? KAŻDY CHCE!!

Ćwiczenia na brzuch ABS
Problemem jest taki, że 99% z WAS wszystkich popełnia te same błędne jeśli chodzi o treningi i ćwiczenia na brzuch-ABS  , tak naprawdę stracić tłuszcz z brzucha i uzyskać mocne ABS.

Przedstawię TOBIE moje TOP 3 błędy i mity jakie popełniasz w diecie i na treningach robiąc brzuszki-ABS

Robisz te same błędy?

Poświęcasz zbyt wiele czasu na robienie brzuszków. Mam zamiar powiedzieć Ci prosto że … nie musisz robić 1000 brzuszków dziennie, aby mieć sześciopak i na pewno nie trzeba robić tylu brzuszków, aby stracić tłuszcz z brzucha . DLACZEGO?

Spinając mięśnie brzucha w takiej ilości po prostu nie działają wystarczająco. Mięśnie brzucha się przyzwyczajają i nie spalają tyle kalorii, tłuszczu, które mają być traktowane jako wartościowy wysiłek w celu utraty tkanki tłuszczowej.

Spędzając 20 minut dziennie robiąc setki (lub tysiące) brzuszków nie ma większego sensu, aczkolwiek wzmocni TWÓJ brzuch, to na pewno, ale jakie to ma znaczenie, jeśli nadal masz warstwę zwiotczałej skóry na brzuchu? Zamiast tego należy skoncentrować się na pełnym treningu ciała i pełnych ABS- ćwiczenia , aby stracić tłuszcz z brzucha, szybko i uzyskać mocne ABS-y.

Pamiętajmy, ze nasze ciało jest siecią wzajemnych relacji i powiązań. Mięśnie całego ciała współpracują ze sobą poprzez system połączeń powięzionych. Dlatego tylko wszechstronny trening, obejmujący wszystkie grupy mięśniowe, będzie skuteczny w wyszczuplaniu brzucha.

Czy wiesz co jesz?

Jaki ma sens, że po całej ciężkiej pracy na siłowni, możesz zniszczyć jej złe nawyki żywieniowe na co dzień. Jest całkiem to możliwe, chyba jeden z najgłupszych rzeczy, którą można zrobić. Nie chcę być niegrzeczna, po prostu próbuję mówić bez ogródek.

Jeśli chcesz stracić tłuszcz na brzuchu i uzyskać mocne ABS, musisz oczyścić swoje ciało i racjonalnie się odżywiać.. Musisz przestać jeść jedzenie przetworzone – śmieci znalezione w workach, takich jak krakersy i chipsy, przestać jeść przede wszystkim białe pieczywo i zacząć jeść więcej owoców, warzyw, chudego białka, orzechy, rośliny strączkowe i zdrowe tłuszcze. Musisz też zacząć jeść kilka razy w ciągu dnia, i to zwłaszcza zacząć od jedzenia śniadania.

Pamiętaj jakie są TWOJE cele, jeśli chcesz stracić tłuszcz na brzuchu i chcesz mieć mocne ABS-y .

Czy wiesz jak ćwiczyć?

Istnieje wiele ćwiczeń na brzuszki – abs, jednak nie można stwierdzić, które są najlepsze i skuteczne tylko dla Ciebie . Musisz pamiętać, że aby uzyskać sześciopak musisz także wzmocnić mięśnie tułowia, a co najważniejsze koniecznie musisz popracować nad utratą nadmiaru tłuszczu na całym ciele. Bez względu na to jakie ćwiczenia będziesz wykonywać na brzuch –ABS, jeśli nie zmienisz diety, sześciopak nie będzie widoczny pod tym tłuszczem. ABS trening powinien składać się z różnych ćwiczeń.

Tylko jeśli masz mniej niż 10% tkanki tłuszczowej, TWÓJ ABS nie będzie widoczny. Aby uzyskać duże mięśnie brzucha, trening powinien obejmować różne ćwiczenia z lekkim ciężarem, gdyż kładzie nacisk na mięsień prosty brzucha. Pamiętaj zawsze o cardio..

Niezależnie od finału Ćwiczenia na brzuch ABS pamiętaj  aby treningi były regularnie np. 3 razy w tygodniu. Sporadyczne treningi, śmieciowe jedzenie i niewystarczający sen nigdzie Cię nie zaprowadzi, nawet jeśli zrobisz dobry trening mięśni brzucha.

ćwiczenia na brzuch ABS
Poświęcenie, ciężka praca i cel , to sukces w osiągnięciu płaskiego brzuch-ABS

 

ABS PŁASKI BRZUCH

 

 

Proszę podzielić się tym artykułem, jeśli się podobało. Byłbym bardzo wdzięczna.

Pierwsze 15 komentarzy pod artykułem  dostanie rozpisany trening na uda. Zapraszam do dyskusji  😉

Podaj mi swój email, abym mogła informować Cię o nowościach na blogu 


Email :
Imię :

 

ZAPRASZAM NA TRENING MIĘŚNI BRZUCHA 

JAK SZYBKO SPALIĆ TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ!!

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk