Ćwiczenia na ABS – VIDEO

Trenuj brzuszek - jak go zgubić - dieta

Ćwiczenia na ABS – VIDEO. Czy jesteś zmęczona nudnymi treningami, nie widząc rezultatów? Jeśli tak, przedstawię tobie trening kiler, który pomoże ci wzmocnić brzuch, wyrzeźbić bardziej seksowną talię, wzmocnić dolną część pleców i zwiększyć poziom energii. Uważam, że jest to dokładnie to, czego potrzebujesz, ponieważ jest dobre aby wzmocnić brzuch i jednocześnie plecy.

Jeśli chcesz zbliżyć się do płaskiego brzusia i spalić tłuszcz z niego tłuszcz, musisz wykonać te ćwiczenia do treningu cardio i treningu z hantelkami, aby budować mięśnie i kształtować kręgosłup. Wszystkie te ćwiczenia są zaskakująco łatwe do wykonania i nie wymagają dodatkowego wyposażenia. Trening możesz wykonać zawsze i wszędzie. Wszystko, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces, to ćwiczyć regularnie (2-3 razy w tygodniu), być zmotywowanym, a także trzymać się zdrowej diety.

Możesz również trenować ze mną online, na którym mam większą kontrolę nad tobą i ćwiczeniami, jakie wykonujesz. Większa motywacja i co najważniejsze spotykamy się 2 razy w tygodniu więc kwestia diety też jest non – stop omawiana.

1.Brzuch w klęku podpartym. Pamiętaj aby plecy były proste, a głowa schowana. Zrób 4 serie po 15 powtórzeń na każdą stronę.

 

 

2. Brzuch w leżeniu na plecach. Zrób 4 serie po 15 powtórzeń na każdą stronę.

 

3.Mięśnie Skośnie z obciążeniem w siadzie. Zrób 4 serie po 15 powtórzeń na każdą stronę.

4.Wznosy nóg do góry leżąc na plecach. Zrób 4 serie po 15 powtórzeń.

 

Ćwiczenia są bardzo proste i oczywiście dla osób, które nie mają żadnych kontuzji. ROzgrzewka 5 minutowa, trening siłowy i te ćwiczenia są świetnym połączeniem aby cieszyć się pięknym ciałem.

Kliknij Tutaj i zamów swój swój pakiet.  Zacznij Nowy Rok od zadbania swojego zdrowia. 

Pozostań zmotywowana, a osiągniesz  swoje cele. Jeśli zmagasz się ze swoją motywacją, spójrz na jeden z wielu moich artykułów, aby znaleźć inspirację.

Pomóż mi wspierać i motywować tych, których kochasz, dzieląc się tym artykułem i daj nam znać, co myślisz w komentarzach poniżej.

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg Twój Trener i dietetyk 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk