ĆWICZENIA , które pomogą Ci pozbyć swoich TŁUSTYCH BOCZKÓW

boki

ĆWICZENIA , które pomogą Ci pozbyć swoich TŁUSTYCH BOCZKÓW. Możesz pomyśleć, że Twoje boczki są bardzo słodkie, ale szczerze mówiąc, nie ma nic atrakcyjnego, jeśli masz jakieś warstwy tłuszczu utkwione w pasie. Prowadząc wiele kobiet online Skypie, dowiaduje się o różnych metodach walki z tą chorobą, tak, tak, bo to już podchodzi pod chorobę i bez skutecznie, a wiecie dlaczego?? Zawsze powtarzam, ze trening powinien być dostosowany indywidualnie i zmieniany 4-8 tygodniach, aby były fantastyczne wyniki jak u moich podopiecznych. Do tego dopasowana dieta i jest gwarantowany sukces.

Oto 4 ćwiczenia na Twoje boczki. Zobacz, co działa najlepiej dla Ciebie i zacznij działać, aby uzyskać ciało.

1.Pochylenie do przodu ze skrętem w bok na zmianę z blokiem

Trzymaj blok na podłodze, w lewej ręce i skręć w prawo. Nogi w lekkim rozkroku.  Przenieś prawe ramię do góry i wdychaj.Przekręć klatkę piersiową w prawo w tej samej linii co biodra. Odwróć głowę i kręgosłup w stronę prawego ramienia. Zrób to samo na drugą  stronę. 3 x 15 powtórzeń na początek.

2. Skręt do boku z kettebell – Russian Twist  

Tu pracują  mięśnie skośne brzucha.  Zrób skręt tułowia i dotknij obiema dłońmi podłogi obok siebie. Następnie skręć talię w drugą stronę i znów dotknij do ziemi. Nie opuszczaj nóg! Ćwicz na przemian. Dla utrudnienia możesz trzymać w rękach ciężarek, butelkę z wodą czy piłkę lekarską. 3×20 powtórzeń na stronę.

3.Równowaga na piłce BOSU.

Umieść piłkę BOSU przed sobą. Przenieś kolana na piłce bosu i  i podtrzymuj ciało na dłoniach. Wysuń prawą nogę za sobą i wykonaj to samo z przeciwnym ramieniem. Twoje ciało powinno być w prostej linii. Niech Twoje prawe kolano i lewy łokieć spotykają się w centrum ciała. 3×20 powtórzeń na stronę.

4. Skręty tułowia na piłce.

Połóż się na piłce. Trzymaj stopy płasko na ziemi. Trzymaj hantle obiema rękami u góry, a następnie przenieś ręce z jednej strony na drugą, nie ruszając przy tym kręgosłupa. Twoje ramiona powinny być proste. 3×20 powtórzeń stronę.

Pamiętaj, że organizm zaczyna spalać tkankę tłuszczową 20–30 minut od rozpoczęcia ćwiczeń. Zacznij od porządnej rozgrzewki. Ponadto długotrwały trening o charakterze wytrzymałościowym nie rozwija nadmiernie mięśni, ale je ujędrnia, co oznacza, że stają się sprawniejsze, a dzięki temu spalają więcej energii z Twojej tkanki tłuszczowej, a więc zaczynasz chudnąć.

Ćwicząc systematycznie minimum 3 razy w tygodniu , masz szanse zmniejszyć obwód talii o kilka centymetrów! Żeby jednak ćwiczenia przyniosły oczekiwane efekty, trzeba również DODAĆ  DIETĘ – zrezygnować z białego chleba i słodyczy. Na stałe w menu powinny zagościć warzywa i owoce, pełnoziarniste produkty zbożowe, chude mięso, ryby i nabiał, tłuszcze roślinne.

Jeśli chcałabys, abym ułożyła dla ciebie dietę i trening indywidualnie, napisz do mnie, a umówimy się na konsultacje online Skype. 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk