Ćwiczenia dla pań po 40 – stce – 3 Ćwiczenia w Domu

Cwiczneia dla pań po 40 - stce

Ćwiczenia dla pań po 40 – stce – 3 Ćwiczenia w Domu

Niezależnie od wieku i stanu zdrowia, głównym problemem motywacji jest niewiedza wykonywania ćwiczeń na siłowni lub w domu. To jest tak, jakbyś założyła narty pierwszy raz i próbowała zjechać na dół z górki…wyzwanie prawda?!

Nie każdego stać na trenera personalnego, gdyż koszt takiego treningu w większych miastach to nawet 200 zł za 1 godzinę. U mnie jest za godzinę 100 zł on-line 1 na 1. Wykup dziś jedną godzinę treningu, a drugą dostaniesz za darmo i zacznij juz dziś kliknij tutaj.

Przyszedł czas, gdy świadomość ćwiczeń jest coraz większy, ale bardzo dużo z was nie wie jak ćwiczyć. Na mojej stronie znajdziesz wiele fajnych ćwiczeń, pokazanych klatka po klatce. Obserwuj mój profil.

Dziś pokażę wam 3 ćwiczenia, które możesz wykonać w domu. Zrób sobie rozgrzewkę 3 x 15 pajacyków. Ćwiczymy w obuwiu, które chronią twoją stopę i kostkę.

ZACZYANMY!

1.Bioderka na Stojąco.

Wystarczy, że przygotujesz matę i można mieć też krótką gumę, ale możesz poćwiczyć bez gumy. Ramionka są umieszczone na bioderkach, kolana zgięte i najpierw idziemy w prawy bok na raz, a następnie lewy bok. Tak zrób 3 serie po 10 na każdą stronę!

2.Bioderka z uniesioną nogą do góry.

Zrób sobie parę przysiadów, tak abyś mogła się przyzwyczaić do ruchu. W następnym ruchu zrób przysiad i unieś nogę do góry raz prawa, raz lewą 10 razy na każdą nogę 3 serie.

 

3.Bioderka na leżąco.

Połóż się na prawy bok, podpierając się jedną ręką o głowę. Noga jest ugięta, unosisz ja do góry 10 razy po 12 powtórzeń. Możesz dodać ciężar na bioderka, ale to pewnie po 2 – 3 miesiącach.

Mała Podpowiedz co do diety i treningu.

Dzięki błonnikowi dłużej utrzymuje się uczucie sytości, więc jeśli wybierasz chleb, to wieloziarnisty z błonnikiem. Powodzenia!

Jeśli chcesz schudnąć 40 kg w rok, to musisz spalać 945 kcal dziennie aby osiągnąć sukces. Idealna metoda to trenuj intensywnie. Jeśli chcesz wydłużyć to w czasie czyli 2 lata, to nie dość, że twoja skóra nie będzie wisieć, to zrobisz to w zdrowy sposób.

Kliknij tutaj po współpracę!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk