Jak ćwiczyć mięśnie wewnętrznych Ud – Ćwiczenia dla Leniwych

Trenuj wewnętrzne uda

Jak ćwiczyć mięśnie wewnętrznych Ud – Ćwiczenia dla Leniwych

W nowym roku każdy ma postanowienia, latem każdy chce wyglądać pięknie i zdrowo. Największym problemem kobiet są nogi i brzuch. Brzuch ćwiczymy w kuchni, czyli lekkostrawna dieta, a nogi ćwiczymy z obciążeniem.

Dziś wam przedstawię 2 ćwiczenia, które możesz nawet wykonać w parku na ławce. Prowadzę panie online, ale też mam zajęcia grupowe i od 20 lat i wiem, że kobiety maja problemy z brzuchem i udami, ale ramiona też są słabe.

Wykonaj te ćwiczenia 3 razy w tygodniu po 15 powtórzeń.

1.Odwodzenie na krześle z gumą.

Bardzo prosto do wykonania. Siedzimy prosto na krześle. Plecy są proste. Zakładamy gumę na uda i je odwodzimy na boki. Możesz złapać się za boki krzesła.

2.Wykroki do przodu.

Najważniejsze w tym ćwiczeniu są plecy proste, kolana nie wychodzą poza palce, a wzrok kierujemy przed siebie. Zrób najpierw jedną nogę, a następnie drugą.

 

Dokonuj właściwych wyborów jeśli chodzi o trening. Zgubienie paru kilogramów nie jest to łatwe, ponieważ jest to sprzeczne z naszą naturą. Wszyscy musimy wiedzieć, że nasi przodkowie radzili sobie w znacznie trudniejszej sytuacji niż my. Przez miliony lat nasz genom ewoluował, aby magazynować energię.

Ostatnie lata  przeszliśmy  do absolutnej obfitości. Supermarket tuż za moim rogiem, zawiera dojrzałe owoce z całego świata. Zapakowana, konserwowana żywność ( tak jak banany ), którą można przechowywać na naszych półkach przez wiele lat.

Komórki tłuszczowe były kiedyś naszymi przyjaciółmi, teraz są wrogami. Liczy się kaloryczność, to co jemy i w jakich ilościach. I bardzo dużą rolę grają ćwiczenia.. Można uniknąć zawału i wiele innych chorób.

To co wybierzesz w swoim życiu za młodu, będzie dużym czynnikiem na starość. W końcu każdy bedzie na emeryturze, ale nie każdy z was o tym myśli.

Powodzenia i zaglądaj do mnie na stronę, aby poćwiczyć.

 

 

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk