Cudowny Napój na Pozbycie się Oponki

Cudowny Napój na Pozbycie się Oponki. Proces utraty wagi i spalania tłuszczu odbywa sie podczas snu. Co to znaczy? Oznacza to, że jest idealny dla Twojego metabolizmu i mięśni gdy sen ma  8 godzin bez żadnych przerw. W takim przypadku organizm rozwija, wzmacnia i odbudowuje mięśnie, spala tłuszcz.

Z tego powodu absolutnie ważne jest poprawienie metabolizmu nawet wtedy, gdy śpisz. Aby rozpocząć spalanie tłuszczu, proces trawienia musi trwać w organizmie kiedy spisz!

Oto przepis, który musisz napić się 30 min przed pójściem spać. Twoje ciało z pewnością zacznie spalać tłuszcz już podczas snu.

OTO RECEPTA:

Łyżeczka imbiru i surowego miodu organicznego
1 łyżka octu jabłkowego
1 łyżka cynamonu
Garść liści pietruszki
Kawałek cytryny

Czas na zmiany! 

Umieścić wszystkie składniki oprócz miodu w filiżance z wrzącej wody, pozostawić na kilka minut, dodać łyżeczkę  miodu na koniec i wypić 30 min przed snem przez okres 1 miesiąca.

Spożywanie tego napoju wyciągnie tłuszcz z najtrudniejszych miejsc, takich jak nogi, pośladki i brzuch. Otrzymasz najlepsze i najszybsze wyniki, jeśli śpisz przez 8 godzin!

Ze względu na silne właściwości i szeroki zakres korzyści zdrowotnych, prezentowane składniki w tym napoju poprawi również ogólny stan zdrowia i wypłucze toksyny z organizmu!

Dzienne zapotrzebowanie na kalorie jest różne dla różnych osób i zależy od wieku, płci, stresu, aktywności fizycznej, wagi jaką teraz masz i wielu innych czynników, które wpływają na tempo przemiany materii, a co za tym idzie
tempo spalania tkanki tłuszczowej. Ponieważ tych czynników jest bardzo wiele, trudno jest wyliczyć dokładne zapotrzebowanie na kalorie.

Dodatkowo dodaj sobie równiej trening Fitness. Jeśli nie odpowiadają Ci treningi fitness czy siłowe wybierz to co możesz zrobić i systematycznie stawiaj sobie wyżej poprzeczkę. Możesz zacząć od 20-minutowych spacerów, włączyć rower, basen, bieganie czy ćwiczenia w domu np. pilates, yoga, taniec. Dzisiaj możliwości są nieograniczone zwłaszcza jeśli posiadasz internet. Na samym YouTube znajdują się zapewne setki tysięcy różnych filmików z ćwiczeniami na konkretne partie ciała.

Daj sobie szansę wypróbować różne możliwości i wybierz te, która najbardziej odpowiadają Tobie.

 Miłego dnia i poczuj różnicę w swoim ciele!

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk