Circuit Training

Circuit Training to rewolucyjna amerykańska technika treningów grupowych dla kobiet. Odbywają się one na specjalnie do tej metody zaprojektowanych urządzeniach treningowych:  aerobowych i na stacjach aktywnego wypoczynku. Technika treningu jest połączeniem ćwiczeń siłowych i treningu cardio, a to wszystko pod kierunkiem instruktorów, którzy aktywnie motywują uczestniczki do ćwiczeń.

Czy czasami masz tak, że włóczy się bez celu wokół siłowni,  i nie wiesz jaki twój następny ruch będzie? Dodając trochę strukturę treningu jest to klucz do uzyskania wyników i utworzenie własnego stylu Circuit Training może być dobrą sprawą  dla utraty tkanki tłuszczowej. Kto tak nie chce?

ANITA BEKUS

Circuit Training jest doskonałym sposobem, aby jednocześnie poprawić mobilność, siłę i wytrzymałość.Circuit Training  wykorzystuje grupę 6 do 10 ćwiczeń siłowych, które są zakończone jednym ćwiczeniem po drugim. Każde ćwiczenie jest wykonywane przez określoną liczbę powtórzeń lub przez określony okres czasu, przed przejściem do następnego ćwiczenia. Ćwiczenia w obrębie każdego układu są oddzielone krótkimi odstępami czasu, określonych w czasie odpoczynku, a każdy obwód jest oddzielony przez dłuższy okres odpoczynku.Łączna liczba obwodów wykonanych podczas sesji treningowej może się różnić od dwóch do sześciu w zależności od poziomu szkolenia (początkujący, średni lub zaawansowany)

Podaj mi swój email, abym mogła informować Cię o nowościach na blogu :)


Email :
Imię :

 

Zapraszam na trening z ANITA BEKUS

 

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk