Chcesz uzyskać płaski brzuch w 3 dni – Dowiedz się jak…

Płaski brzuch

Chcesz uzyskać płaski brzuch w 3 dni – Dowiedz się jak…. Przepraszam, że przekazałam ci tę wiadomość. Ale nie możesz dostać płaskiego brzucha w ciągu 3 dni. To jest niemożliwe. Nawet jeśli masz operację, wziąłeś wiele oczyszczeń jelit i odwodniłaś się, nie dostaniesz płaskiego brzucha w ciągu 3 dni.

Kliknij Tutaj po współpracę.

Bardziej realistyczne jest to, że możesz stracić 1 kg tydzień dzięki połączeniu diety i ćwiczeń. Jeśli masz 20 kg do stracenia, w zdrowym tempie, możesz spodziewać się utraty tego w ciągu nawet roku czasu. Jeśli masz już płaski brzuch i chcesz przygotować się na zdjęcia w sukni ślubnej lub bikini na wakacje, możesz podjąć pewne kroki, aby brzuszek wyglądał jeszcze ciaśniej i szczuplej.

Kluczem jest ograniczenie wzdęć w krótkim okresie poprzez dostosowanie diety. Oto kilka wskazówek, aby zapobiec wzdęciom.

Uzyskaj odpowiednią dietę!

Spożywanie zbyt dużej ilości posiłku spowoduje natychmiastowe rozdęcie brzucha. Pomyśl o tym. Im więcej umieścisz go w swoim ciele naraz, tym mniej czasu twoje ciało musi strawić. Więc to jedzenie będzie przechowywane dłużej w żołądku.

Co więcej, jedzenie zbyt szybko może spowodować połknięcie powietrza, które również gromadzi się w żołądku, powodując rozdęcie brzucha. Unikaj zbyt długiego czekania na jedzenie, ponieważ doprowadzi to do obżarstwa.

Podziel całkowitą ilość kalorii na mniejsze posiłki.

Na przykład, jeśli masz jeść 2000 kalorii na swoją dietę, zamiast jeść trzy duże posiłki, zjedz 5 mniejszych posiłków na każde 400 kalorii. To da Twojemu ciału wystarczająco dużo czasu na trawienie posiłku bez powodowania wzdęć. Co więcej, nie będziesz głodna i będziesz mniej skłonna do obżerania się.

Nie rozmawiaj podczas jedzenia

Jeśli jesteś z przyjaciółmi i rodziną, utrzymuj czat na minimalnym poziomie, aby zmniejszyć ryzyko połknięcia powietrza i wzdęcia. Ograniczenie mówienia pozwala cieszyć się smakiem potraw, dzięki czemu poczujesz się bardziej nasycony.

Ogranicz spożycie rozdętych pokarmów

Od przedszkola słyszeliśmy, że nasi koledzy z klasy żartują na temat fasoli powodującej gaz i wzdęcia. Jedzenie fasoli jest dobre dla diety, ponieważ są bogate w białko i błonnik, ale zachowują to z umiarem. Staraj się unikać pokarmów, które mogą sprawić, że poczujesz się rozdęty i wywołać gaz. Niektóre z tych rozdętych pokarmów są bogate w błonnik lub nasze ukochane warzywa.

Jak uzyskać płaski brzuch w 3 dni

Zdobądź odpowiednią żywność w swojej diecie.
Jedz częściej i miej mniejsze posiłki.
Jedz powoli, aby uniknąć wzdęć.
Nie mów podczas jedzenia lub ryzykujesz wzdęcia.
Ogranicz ilość wzdętych pokarmów, które jesz.
Wybierz zdrowe jedzenie.

Jeśli potrzebujesz porady, jak zacząć lub chcesz uzyskać konkretny plan długoterminowej utraty wagi, porozmawiaj ze swoim lekarzem i skonsultuj się z dietetykiem i osobistym trenerem. Kliknij tutaj.

Mam nadzieję, że ten artykuł ci pomógł. Niestety w Internecie jest mnóstwo porad dotyczących diety i fitnessu, które wyglądają jak dobra rada, ale w rzeczywistości sabotują odchudzanie z bardzo konkretnego powodu.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk