Dieta i ćwiczenia na klatke piersiową FITNESS

Trening na klatke piersiową

Dieta i ćwiczenia na klatkę piersiową FITNESS  – Jeśli Twoim marzeniem jest wyrzeźbienie górnych partii mięśni- klatka piersiowa i chciałabyś mieć smukłe i piękne ramiona oraz jędrny biust to ja lepszym rozwiązaniem są ćwiczenia na klatkę piersiową z hantlami. Z wiekiem jak  dobrze wiemy,  nasza skóra ramion i dekoltu szybko się starzeje. Robią się bardzo wiotkie i skóra nie jest tak elastyczna jak za młodu. Jeśli o ta partie mięśniowa szybko nie zadbamy to będziesz miała duży problem. Wystarczy kilka prostych ćwiczeń w domu czy na siłowni, by wyglądać zawsze pięknie i młodo oraz by nie mieć obawy przed odkrywaniem ramion nie tylko latem…

JEST JEDEN WARUNEK , A MIANOWICIE..MUSISZ SIĘ OSTRO WZIĄĆ DO PRACY, CO OZNACZA OSTRE  I INTENSYWNE TRENINGI.

Można łatwo zauważyć  różnice  klatki piersiowej  między kobietą i mężczyzną . Również ta różnice można zauważyć na treningu , PODCZAS WYKONYWANIA ĆWICZEŃ. Podczas gdy dla panów klatka piersiowa jest to główny z priorytetów, dla pań niestety zapominania i zaniedbywana część ciała.

Mocne mięśnie klatki piersiowej są sprzymierzeńcem atrakcyjnego wyglądu kobiecych piersi, gdyż nadają im piękny i okrągły kształt .  Jak sami dobrze wiecie, każde ćwiczenia ma swoje wady i zalety.  Ćwicząc z gryfem w czasie opuszczania w dół, ogranicza pełne rozciąganie mięśni piersiowych.  Dlatego ja zawsze w 80% używam sztangielki, gdyż można je opuszczać niżej niż sztangę lub gryg i dzięki czemu mięśnie piersiowe są dobrze rozciągnięte.

ROZGRZEWKA

Nie wiem, ale chyba się powtarzam, że zawsze wykonaj rozgrzewkę przed przystąpieniem do jakiegokolwiek treningu, gdyż najlepiej mięśnie się rozwijają .Skracanie tego zakresu to ograniczenie rozwoju ćwiczonych mięśni.

 Dieta i ćwiczenia na klatkę piersiową FITNESS

Trening na klatke piersiową

Dieta i ćwiczenia na klatkę piersiową FITNESS – pamiętaj jednak, że skutek treningu zapewnia jego regularność oraz odpowiednia dieta. Treningi 2-3 razy w tygodniu to połowa sukcesu do osiągniętego celu. Na pewno pomogą wzmocnić nie tylko klatkę piersiowa, ale również plecy, mięśnie rąk i brzucha.  Winkiem Twojego sukcesu będzie fantastyczna sylwetka i ładne kształty oraz utrata wagi.

Podaj mi swój email, abym mogła informować Cię o nowościach na blogu :)


Email :
Imię :

 

ZAPRASZAM NA PRZYKŁADOWY TRENING NA KLATKE PIERSIOWĄ 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk