Cebula może zdziałać cuda – zobacz jakie to są – Gosia Klos

Cebula może zdziałać cuda – zobacz jakie to są – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg. Łagodzenie dolegliwości przy użyciu składników, które masz w domu to świetny sposób, aby zaoszczędzić pieniądze i promować naturalne gojenie. Jedna pozycja czyli cebula prawdopodobnie przechowywana w szafkach – może byś nie pomyślała, że ​​będzie używana do zwalczania przeziębienia, zapalenia uszu i świądu, Cebula zawiera flawonoid (pigment) zwany kwercetyna, który jest super mocnym przeciwutleniaczem.

Następnym razem, gdy zrobisz cebulę na smak potrawy  kolacji, rozważ odłożenie trochę na bok, aby pomogła Ci w leczeniu kilku z tych schorzeń:

1.Zapobieganie bliznom

Jeśli przypadkowo przypasz palec podczas gotowania obiadu, naturalny lek przeciwbólowy, którego potrzebujesz, może być na wyciągnięcie ręki. Cebula może pomóc złagodzić pieczenie. Cebula ma również właściwości antyseptyczne, które mogą zapobiegać infekcji i przyspieszyć gojenie. Spróbuj użyć soków cebuli kilka razy dziennie przez kilka tygodni, a zobaczysz jak  zmniejszają się blizny.

2. Ukąszenia

Ukąszenia gryzonia jest poważnym bólem! Z letnią falą w powietrzu, komary prawdopodobnie pukną do Twoich drzwi. Po ukąszeniu fantastyczną sprawa jest własnie cebula, która pocierając o miejsce ugryzienia pocieraj cebulą. Zobaczysz, że po 5 minutach od ugryzienia, swędzenie przejdzie, a to za sprawą  zawartości siarki w cebuli.

3.Ból ucha

Ból ucha jest bardzo nieprzyjemny. Upiecz cebulę w piekarniku o temperaturze 250 stopni przez 15 minut. Usuń pierwsza warstwę skórki od cebuli, ostudź, przekrój na połowę i wyciśnij sok. Usuń wszelkie zanieczyszczone cząsteczki i umieścić kilka kropli cieczy w dole chorego ucha. Chociaż nie ma naukowych dowodów, że to działa, mam wielu klientów, którym ta metoda pomogła.

4.Bolące zatoki

Bolące zatoki to poważny problem i ZARAZEM bardzo bolący.  Jeśli towarzyszy im dodatkowy nacisk na zatoki, możesz użyć cebuli, aby złagodzić trochę tego nacisku. Posiekaj średnie cebulki w misce i zacznij wdychać opary. Możesz tak zrobić kilka razy dziennie, ale ostrzegam, że  możesz rozlać kilka łez podczas wdychani cebuli..

5.Walka z grypą / grypa

Czy chciałabyś wyrzucić zimno i objawy grypy nieco szybciej? Przekrój cebulkę na pół i umieść ją na talerzu obok łóżka podczas snu.  Wdychając opary cebuli, złagodzisz uczucie zimna i grypę podczas snu. Te same opary, które powodują łzawienie oczu mogą przyczynić się do złamania śluzu.

Następnym razem, gdy masz jakieś drobne dolegliwości, zacznij od prostych i tanich rozwiązań. Czy kiedykolwiek próbowaliście cebule, aby złagodzić ból lub złagodzić świąd? Zadziałało? Powiedz nam, co myślisz o tych metodach w poniższych komentarzach i podziel się nimi z przyjaciółmi na Facebooku.

Dziękuje

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk