30 – Dniowe Wyzwanie na Ramiona – VIDEO

Masz słabe ramiona - wyzwanie w 30 dni

30 – Dniowe Wyzwanie na Ramiona – VIDEO. Dzisiejsze wyzwanie to Twoje Ramiona. Wszędzie na internecie są wyzwania na pupę czy uda. Ja zrobię dziś trening na ramiona czy klatkę piersiową! Pozwól im być silnymi, stonowanymi, zdefiniowanymi i pięknymi!

Te ćwiczenia celują w klatkę piersiową, ramiona, tricepsy, bicepsy! To niesamowite, jak zaczniesz ćwiczyć ten trening, a jeszcze łącząc go z cardio na końcu wyzwania, zobaczysz szybko efekty.

Chcę, abyś poprosiła przynajmniej jedną osobę, aby przyłączyła się do ciebie w 30-dniowym wyzwaniu! Łatwo jest włączyć go do swojego dnia – możesz wykonywać wszystkie ćwiczenia naraz. Tak czy siak, po prostu zacznij!

Tutaj kliknij po indywidualny plan treningowy!

1.Zacznij od deski na rękach. Początkujące osoby mogą zacząć pozycje na rękach i kolanach. Zobacz to Video i spróbuj o 3-5 seriach na każdą rękę. Kiedy będziesz w połowie swoich powtórzeń, zacznij najpierw schodzić na lewą stronę, aby wyrównać swoje ciało. To ćwiczenie dobre jest na   klatkę piersiową, ramiona i kręgosłup.

 

3.Pulsowanie ramion do góry. Proste ćwiczenie, ale jakie skuteczne. Dla zaawansowanych osób można dodać hantelki. 3 serie po 20 powtórzeń.

 

3.Ramiona u góry. Złącz ramiona i pulsuj je do góry 3 razy po 30 powtórzeń.

 

4. Pompki na macie. Ramiona zbliż do klatki piersiowej i unoś klatkę do góry! 3 serie po 20 powtórzeń.

Trening wykonuj codziennie 5 razy w tygodniu! Za 30 dni zobaczysz czy wzmocniłaś swoje ramiona. Dodaj do tego dietę i będzie super efekt!

Tutaj kliknij po indywidualny plan treningowy!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk