Brzuszek robimy w Kuchni – Zobacz Jak

brzuch robimy w kuchni

Brzuszek robimy w Kuchni – Zobacz Jak. Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest jędrny brzuszek, sześciopak, czy też po to, aby Twoje ubrania układały się nieco płasko na brzuchu, droga do zrobienia i dopasowania brzucha jest taka sama. Ale czy mega ilości brzuszków są odpowiedzią? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak jedzenie i ćwiczenia przyczyniają się do mięśni brzucha.

Pierwszy krok do płaskiego Abs

Tonowanie mięśni brzucha jest tylko jedną częścią w ćwiczeniach z którymi ćwiczę z moimi podopiecznymi. Mężczyźni i kobiety każdej wielkości mają zazwyczaj warstwę tłuszczu na ich środkowej części. Aby pokazać abs, pierwszym krokiem jest zmniejszenie tkanki tłuszczowej poprzez spalanie większej ilości kalorii niż zużywasz czyli deficyt kaloryczny.

Są dwa sposoby osiągnięcia tego: Ćwiczenia i zmniejszone spożycie kalorii.

 Brzuch wyrzeźbiony w kuchni  zyskuje na wartości, a ćwiczenia to 70 % sukcesu. Tylko musisz pamiętać, że musisz połączyć je oba aby odnieś wymarzoną sylwetkę. Bardzo dużo z was pyta mnie tylko o samą dietę. Niestety, ale sama dieta nie działa! Musi to być połączone z ćwiczeniami. Najlepiej ze mną w domu online! Wszystkie info na temat opłat za pakiet znajdziesz też na mojej stronie pod hasłem „DIETETYKA”.

Najlepszym sposobem na spalanie kalorii jest podniesienie tętna – w większości przypadków oznacza to szybsze poruszanie się. Nie ma znaczenia, co robisz lub kiedy to robisz, dopóki poruszasz się i jest ten ruch energiczny.

Oto kilka przykładów odpowiednich działań:

Bieganie
Jazda na rowerze
Trening w domu online
Wchodzenie po schodach
Hula-hooping
Skakanka

Możesz wybrać tę samą aktywność każdego dnia lub ją zmienić. Większość z nich można wykonać w domu, ale jeśli jesteś lubisz treningi na siłowni, to również maszyny do ćwiczeń sercowo-naczyniowych, w tym eliptyczne, bieżnia, maszyna schodowa i wioślarz. Ćwicz przez 30 minut ćwiczeń dziennie.

Tutaj Kliknij po taki trening

Uzyskanie odpowiedniej aktywności sercowo-naczyniowej nie musi być tak zniechęcające, jak mogłoby się wydawać, a treningi nie muszą być wykonywane jednocześnie. Jeśli dwa treningi  15-minutowe lub trzy 10-minutowe lepiej pasują do Twojego dnia, zrób to. Dobrze jest zmienić trochę sytuację, aby nie dopuścić do nudy, ale utrzymanie jej w prosty sposób może wykonać zadanie.

W przeszłości przysiady były zawsze ćwiczeniami na brzuch i pośladki. Jednak badania sugerują, że ten ruch przysiadu może nie być najlepszym wyborem, ze względu na stres i ryzyko urazu nałożonego na kręgosłup i szyję.

A co z tymi wszystkimi infomerycznymi maszynami, które obiecują twardy, płaski abs: czy są tego warte?

Naukowcy badali, które ćwiczenia aktywują mięśnie brzucha najbardziej. Około kilkunastu lat temu badanie sponsorowane przez American Council on Exercise porównywało 13 najczęściej stosowanych ćwiczeń brzusznych, z niektórymi, które stosowały tylko masę ciała i inne, które używały sprzętu. Ćwiczenia w kolejności, w jakiej skutecznie wzmacniały one rectus abdominus (duży mięsień w środku) i skośne (mięśnie na bokach tworzących talię).

Dwa najlepsze ćwiczenia dla obu grup mięśniowych to:

1.Brzuszki leżąc na podłodze na przemienne z ramionami
2.Krzesło kapitana

3.Brzuszki na piłce do ćwiczeń.

Niedawno badanie przeprowadzone w American Health and Fitness Journal w American College of Sports Medicine powtórzyło to samo pytanie, ale zaktualizowało badania, włączając w to działania, które są bardziej popularne, takie jak joga i pilates. Przyjrzeli się także głębokiej aktywności mięśni. Głębokie mięśnie są często określane jako rdzeń i są ważne, ponieważ wspierają kręgosłup i dolną część ciała.

Chociaż dobrze jest mieć ogólne pojęcie o tym, ile kalorii potrzebujesz każdego dnia, nie myśl, że musisz mieć obsesję na punkcie liczenia kalorii. Skup się na jedzeniu głównie umiarkowanych porcji pełnych ziaren, chudych białek, owoców, warzyw i niskotłuszczowych produktów mlecznych. Ogranicz spożycie przetworzonych, słodkich pokarmów i napojów oraz przekąsek o dużej zawartości soli i tłuszczu i zmniejsz duże porcje.

Tutaj Kliknij po taki trening

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk