1 TYGODNIOWE WYZWANIE – 8 KG NATURALNIE W DOMU

1 TYGODNIOWE WYZWANIE – 8 KG NATURALNIE W DOMU.

To pewne, że nie da rady tyle schudnąć w tydzień, chyba że operacyjnie, ale ten program zmieni twoje nawyki żywieniowe. Zawsze powtarzam, że musisz uprawiać sport czy do oczyszczania, odchudzania czy dla dobrego samopoczucia.

Jest to frustrujące, gdy CIĄGLE się odchudzasz, a spożycie kalorii i tak się zwiększa, zwykle poprzez nie ograniczenie dodatkowych kalorii z niezdrowej żywności i rutynowych ćwiczeń. Zacząłaś szukać dobrych wskazówek, aby schudnąć. Podczas gdy dzisiaj istnieje wiele centrów fitness, które oferują różne metody odchudzania, większość z nich da ci tymczasową utratę wagi.

Zamiast wybierać te programy, możesz schudnąć w domu naturalnie, wykonując kilka zmian w diecie i wykonując mój trening. 7-dniowy program diety, który nie tylko pomoże Ci schudnąć, ale także przyniesie ciału kształt.

 PROGRAM

Upewnij się, że masz pożywne śniadanie, ponieważ jest to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Unikaj napojów bezalkoholowych, przetworzonej żywności i kofeiny, ponieważ te produkty są pełne cukru. Nie stosuj żadnej diety awaryjnej. Unikaj spożywania ciężkich posiłków po godzinie 20.00. Zanotuj swoją wagę przed rozpoczęciem diety, aby porównać różnicę pod koniec dnia 7.

KORZYŚCI Z DIETY 7 DNIOWEJ

PIERWSZY DZIEŃ – OWOCE

Zachowaj pierwszy dzień swojej diety jako cały dzień owocowy. Możesz jeść tyle owoców, ile chcesz oprócz bananów. Obejmują owoce, takie jak arbuzy, papaje, jabłka, ananasy i wszelkie inne wybrane owoce. Upewnij się, że jesz tylko owoce we wszystkich posiłkach.

DRUGI DZIEŃ – WARZYWA

Drugi dzień waszej diety będzie dniem pełnym warzyw. Musisz zacząć dzień od gotowanego ziemniaka, aby był rozpad węglowodanów w ciągu dnia. Obejmują warzywa, które są wysokie o zawartości błonnika, takich jak fasola, brokuły. Jedz warzywa w postaci sałatek, zup i form na parze.

TRZECI DZIEŃ – OWOCE I WARZYWA

Trzeciego dnia diety będziesz musiała przestrzegać diety, która stanowi połączenie pierwszego i drugiego dnia diety. Możesz jeść wszystkie rodzaje owoców i warzyw do wyboru. Jednak unikaj dzisiaj bananów i ziemniaków.

CZWARTY DZIEŃ – MLEKO I BANANY

Na czwartym miejscu diety będziesz jadła tylko banany i mleko. Możesz mieć aż 10 bananów i 3 szklanki mleka w ciągu dnia.

PIĄTY DZIEŃ – ŚWIĘTO

Piątego dnia możesz dziś mieć chude mięso. Rozkoszuj się chudym kurczakiem lub filetami rybnymi i zjedz aż 8 pomidorów. Zwiększ spożycie wody z 12 szklanek do 15 szklanek, aby wypłukać kwas moczowy, który Twój organizm będzie produkować dzisiaj.

SZÓSTY DZIEŃ – CZERWONE  MIĘSO I WARZYWA

Dziś możesz spożywać czerwone mięso na lunch. Możesz spożywać tyle porcji warzyw, ile chcesz przez cały dzień. Zaczniesz czuć się lżejsza dzisiaj.

SIÓDMY DZIEŃ – RYŻ I WARZYWA

W ostatnim dniu tej diety możesz jeść ryż na lunch. Zdecyduj się na brązowy ryż i dodaj go razem z wybranymi warzywami. Możesz mieć także 1 ziemniaka. Możesz również pić świeże soki owocowe lub warzywne.

Twoja 7-dniowa dieta jest kompletna, ale tylko z treningiem codziennym po 40 min ze mną i poczujesz się znacznie lżejsza do końca dnia 7, zauważysz, że istnieje różnica w twojej wadze. Ta dieta naturalnie odtruwa organizm i umożliwia spożywanie pokarmów w odpowiednich ilościach, aby zachować zdrowie.

KLIKNIJ TUTAJ

Twoje zdrowie jest cenną rzeczą; opiekuj się swoim ciałem i umysłem, aby móc żyć pełnią życia – pamiętaj, że masz tylko jedno!

Podziel się tym ze znajomymi i rodziną i daj nam znać, co myślisz w komentarzach poniżej.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk