Domowy Trening z Gosią Klos – Motywacja dla Leniuszków

Brzuch i wyskoki do góry

Domowy Trening z Gosią Klos – Motywacja dla Leniuszków

Musisz przyznać, że nie wszyscy lubią podskoków i nie wszyscy je mogą wykonywać. Przy podskokach czy wyskokach najwięcej spalamy brzuch. Tak jak na stepie jest bardzo intensywny i dużo spala kalorii.

Niezależnie od tego, czy chodzi o wytrzymałość, siłę czy zwinność, wznosy ciała to świetny sposób na połączenie ich z treningami. Te ćwiczenia będzie wyzwaniem dla twojego ciała na różne sposoby, aby twoje mięśnie  sprawiły, że twoje treningi były efektywne.

Nie wymaga sprzętu, możesz to zrobić w dowolnym miejscu i dodać je do swojego obecnego systemu. Jeśli uważasz, że dane ćwiczenia są trudniejsze od drugiego, być może mówi ci, co musisz bardziej skoncentrować na tym konkretnym obszarze (np. Górna część ciała, kręgosłup, równowaga, zwinność).

Ile brzuszków powinnaś robić dziennie? Cel to 25, a następnie odpowiednio dostosować. Pamiętaj, aby czuć się bezpiecznie. Jeśli okaże się, że nie możesz wykonać wszystkich powtórzeń, włącz te ćwiczenia  do swojej cotygodniowej rutyny, dopóki to sobie wytrenujesz. Może to zająć nawet parę miesięcy, ale nie masz co się przejmować. Do wszystkiego dojdziesz małymi kroczkami, nie odrazu Rzym zbudowano.

1.Wyskoki do góry.

Jak wykonać:

Stań sobie na zgiętych kolanach i opuść ręce na podłogę tuż przed stopami.
Wyjdź lub wyskocz stopami na pozycję deski, a następnie przejdź lub przeskocz do pozycji wyjściowej, wracając do niskiego przysiadu.
Wstań lub dodaj skok! Powtarzaj 20 razy.

 

2.Nożyce w desce

Jak wykonać:

Zrób Plank, zegnij kolana i opuść ręce na podłogę tuż przed stopami.
Wskocz z powrotem na pozycję deski.
Będąc na desce, przeciągnij prawe kolano między rękami i do góry w kierunku nosa.
Zwolnij prawą nogę z powrotem na deskę i pociągnij lewe kolano do przodu, a następnie z powrotem na deskę.
Podskocz z powrotem do rąk i z tej skulonej pozycji podskocz w górę, podobnie jak w przysiadach.
Powtarzaj 20 razy.

Nożyce do przodu - Brzuch

3.Plank z ramionami.

Jak wykonać:

Zacznij stać, zegnij kolana i opuść ręce na podłogę tuż przed stopami.
Wskocz z powrotem na pozycję deski.
Po wejściu na deskę opuść prawe przedramię na podłogę, a następnie lewe przedramię.
Następnie dociśnij z powrotem do deski z prostym ramieniem, naciskając prawą rękę, aż do wyprostowania, a następnie w lewo.
Podskocz z powrotem do rąk i z tej skulonej pozycji podskocz w górę, podobnie jak w przysiadach.
Powtarzaj 20 razy

.Jak: Zacznij stać, zegnij kolana i opuść ręce na podłogę tuż przed stopami. Wskocz z powrotem na pozycję deski. Po wejściu na deskę opuść prawe przedramię na podłogę, a następnie lewe przedramię. Następnie dociśnij z powrotem do deski z prostym ramieniem, naciskając prawą rękę, aż do wyprostowania, a następnie w lewo. Podskocz z powrotem do rąk i z tej skulonej pozycji podskocz w górę, podobnie jak w przysiadach. Powtarzać.

Kliknij tutaj po trening na kamerce na Skype lub messengerze, a zobaczysz jak się ćwiczy, jak poprawnie wykonać ćwiczenia tylko dobrane indywidualnie. 

 

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk