3 Ćwiczenia na Boczki – Video – Gosia Klos

Ćwiczenia na Boczki - Gosia Klos

3 Ćwiczenia na Boczki – Video – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg.

Bądźmy szczerzy… coraz więcej na świecie jest ludzi otyłych i coraz więcej ludzi choruje – cukrzyca czy tarczyca. Największy problem u kobiety jest brzuch i jej boczki.I jest wiele powodów dlaczego kobiety maja takie problemy. Żaden trening nie pomoże jeśli nie ograniczysz jedzenia słodyczy czy napojów słodkich. Aby naprawdę pracować nad boczkami czy brzuchem, musisz precyzyjnie je zaatakować. Możesz atakować w swoje słabe strony, aby zmaksymalizować tłuszcz, ale jest on tracony przez układ krążenia i dietę. Wszyscy słyszeliśmy, że brzuch robimy w kuchni i (niestety) to prawda. Możesz robić brzuszki, aż krowy wrócą do domu, ale jeśli nie pozbędziesz się nadmiaru tłuszczu poprzez zdrowe odżywianie, twoje stonowane mięśnie brzucha nigdy nie będą widoczne.

Oto najlepsza strategia, którą przygotowałam dla ciebie.

Krok 1. Jedz chude mięso. Jedz czysto.
Krok 2. Dodaj 30-minutową sesję cardio co drugi dzień.. Badanie przeprowadzone na Uniwersytecie Duke’a wykazało, że ludzie, którzy chodzili przez około 30 minut 6 dni w tygodniu, prawie nie mieli tłuszczu na brzuchu w ciągu 8 miesięcy.
Krok 3. Wypróbuj następujący 10-minutowy trening na mięsnie brzucha. Uderza mocno w skośne, jednocześnie działając na resztę twojego kręgosłupa. Zaufaj mi.

Powtórz następujący obwód 3 razy, przechodząc tak szybko, jak to możliwe od ćwiczenia do ćwiczenia. Wykonuj tę procedurę 3 razy w tygodniu.

1.Ćwiczenia na skośne z piłką.

(20 po każdej stronie). Używając ciężaru jednej ręki, stań ze stopami rozstawionymi na szerokość bioder, z ciężarem na lewej nodze. Zacznij od przytrzymania ciężaru obiema rękami za lewe ramię. Następnie obróć, aby wykonać ruch cięcia w kierunku prawego biodra. Obróć stopy i kolana. Podnieś ciężar z powrotem do lewego ramienia i powtórz przez 20 powtórzeń. Następnie przerób prawą stronę.

Ćwiczenei z piłką - https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

2.Ćwiczenia na macie – skośne.

Usiądź na pośladkach z ugiętymi kolanami i stopami płasko na ziemi. Tułów powinien opierać się pod kątem 45 ° do podłogi. Trzymaj hantle obiema rękami. Podnieś stopy z ziemi, krzyżując je w kostkach i balansując na tyłku. Z tej pozycji przekręć tułów w prawo i dotknij hantle ziemią obok ciała. Następnie obróć z powrotem w lewo, dotykając ciężaru po lewej stronie ciała. Powtarzaj w tę iz powrotem, balansując jednocześnie nogami i tułowiem uniesionymi z ziemi.

Skośnie na macie - https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

3.Boczki na macie.

(15 po każdej stronie). Zajmij pozycję deski bocznej, opierając łokcie na ziemi, a nogi i biodra spoczywaj na ziemi. Chwytając mięśnie brzucha i utrzymując ciało w linii prostej, podnieś dolną połowę ciała nad ziemię do pozycji prostej deski. Opuść ponownie i powtórz. Wykonaj 15 po prawej stronie, a następnie 15 po lewej stronie.

Boczki na macie - https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

Po współpracę kliknij tutaj. 

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk