Brzuch rano i wieczorem – jak go zlikwidować

jedzenie poranne

Brzuch rano i wieczorem – jak go zlikwidować. Lato idzie dużymi krokami , a wielu jeszcze nie wygląda  idealnie. Czasami jednak nasze brzuchy wydają się nie zmniejszać rozmiaru pomimo naszych najlepszych starań. O poranku jest płaski, a wieczorem wydęty. Jaka to się dzieje? Jest kilak przyczyn dlaczego tak się dzieje. Opisze wam moje spostrzeżenia na konsultacjach osobistych czy online Skype.

Przede wszystkim Nadmierne spożywanie alkoholu. Będąc na konsultacjach osobistych zawsze słyszę od podopiecznych, że wieczorem wypijają sobie 2 – 3 szklaneczki wina. I tak jest codziennie. ” Pani Gosiu, ale to są tylko 2 – 3 lampki wina i nic nie jem przez cały dzień „. Ograniczcie do 2 lampek w tygodniu i zobaczysz zmiany.

Kolejnym problemem jest spożywacie za dużo cukru i rafinowanych węglowodanów (ciasteczek, ciastek i białego chleba) lub skrobiowych węglowodanów (makaron i ryż) w diecie.
Przemyśl swoją dietę. Unikaj specjalnych produktów dietetycznych i żywności o niskiej zawartości tłuszczu. Wybierz jajka, chude mięso i warzywa, a także dobre tłuszcze, takie jak awokado, orzechy i ryby o wysokiej zawartości tłuszczu. Znajdź czas na ćwiczenia. Nie musisz iść na siłownię – długie spacery będą idealnym rozwiązaniem dla osób początkujących. Wystarczą połączyć ćwiczenia fizyczne i odpowiednia dieta. Oba te programy pomogą Ci zmniejszyć Twój brzuch jak i zmniejszyć rozmiar ciała, a to da ci siłę na cały dzień.

Kub Dietę Gosi Klos
Kub Dietę Gosi Klos

Brzuch rano i wieczorem – jak go zlikwidować. Zastanów się teraz dlaczego ten tłuszcz zbiera ci się koło brzucha, dlaczego akurat tam? Przede wszystkim  przewlekły stres (wysoki poziom kortyzolu). Często przegapiasz swoje posiłki. Pijesz dużo kawy. Masz Zespół jelita drażliwego. Niezdrowe jedzenie (orzechy solone, chipsy ziemniaczane itp.). To kilka podstawowych i negatywnych nawyków, które stosujesz w swoim życiu.

Jak się pozbyć tych złych nawyków:

Idz  wcześnie do łóżka.  Zawsze tak się dzieje, że pod wpływem  stresu, nie możesz spać, automatycznie jest  zakłócanie produkcji leptyny, hormonu, który pomaga regulować apetyt i metabolizm, a to powoduje odkładanie tłuszczu na brzuchu.  Zrelaksuj się przed snem. Ćwiczenia oddechowe, długie kąpiele, lub medytacja będą czynić cuda.  Do tego ogranicz swoją konsumpcję kawy (nie pij więcej niż 2 kubki dziennie). Uwzględnij magnez w diecie. Magnez to minerał „relaksujący” zawarty w ciemnozielonych warzywach, orzechach i otrębach pszenicy.

Poćwicz  jogę i rozciągnij się przed snem, a potem napij się  herbaty rumianku. To zmniejszy kortyzol i pomoże ciału się uspokoić.

Zdrowa dieta i dużo błonnika to 70 procent sukcesu. Warzywa liściaste, chleb pełnoziarnisty i inne źródła błonnika są dobre dla Ciebie. Prawdopodobnie masz  nieprawidłową dietę i zły dobrany trening. Napisz do mnie i dołącz do moich podopiecznych.  Spróbuj treningu obwodowego – w ten sposób będziesz pracować w każdej grupie mięśni, ale pamiętaj aby ten trening zmieniać co miesiąc.

Pij dużo wody i wybieraj łatwo strawioną żywność (zielone warzywa) i białko (ryba i kurczak).

 

Proszę o udostępnianie artykułu – każdemu może się przydać – dziękuje. 

I tu wszyscy maja problem. Dlatego ważne jest abyś zgłosiła się do mnie i zaczęła swoje odchudzanie we właściwy sposób.

Jeśli masz problem z otyłością, napisz do mnie

m.klos@btinternet.com

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk