Jak zrobić formę w 3 TYGODNIE – 15 KG – Gosia Klos

Jak zrobić formę w 3 TYGODNIE – 15 KG – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg. Z odpowiednim żywieniem i odpowiednia dietą można zrobić formę w 3 tygodnie – miesiąc czasu. Przygotowując dziewczyny do zawodów BIKINI stosujemy różne metody treningowe jaki i dietetyczne i jak niektórzy pewnie wiedza da się to zrobić. Wymaga to poświecenia na treningach w siłowni jaki i poświecenia swojego czasu, potu. Wymaga wielu wyrzeczeń.

Zadaj sobie pytanie…co jesteś poświecić dla swojej formy? Co jesteś w stanie poświecić ze swojego życia, żeby te formę zdobyć?

Kliknij tutaj po współpracę.

Każda kobieta zapłaciłaby najwyższą cenę aby zrobić formę w 3 tygodnie lub miesiąc. Dostaję odo was bardzo dużo wiadomości ” PANI Gosiu wyjeżdżam z miesiąc i muszę wyglądać FIT „ Jak sama nazwa wskazuje FORMA, którą już mamy, którą ćwiczymy od 8 miesięcy. Formę możemy doszlifować przed określonym celem tak jak np. zawody Fitness, maratony.

Do formy, która już mamy można zaliczyć wiele rożnych treningów np; Trening szybkościowo-siłowy, Trening wytrzymałościowo-siłowy, rozwijanie masy mięśniowej i siły, Trening izometryczny, Obciążenia treningowe (wysiłkowe). Do tego dołączmy metody treningowe w zalezności od celu; metody ciągłe, metody przerywane ( metoda powtórzeniowa i metoda interwałowa ) metody kontrolne i startowe. Każdą metodę i trening mogłabym opisać szczegółowo, ale czy was by to interesowało? NIE! bo wy chcecie Formę w 3 tygodnie. W 3 tygodnie  można przygotować ciało do ciężkiej pracy, a formę szykujemy miesiąc przed zawodami fitness BIKINI.

Kliknij tutaj po współpracę.

Kiedyś oglądałam program telewizyjny w którym dziewczyna podjęła się wyzwania i miała schudnąć 20 kg w 4 tygodnie ze 120 kg.  Podczas tego programu dziewczyna miała przy sobie  2 lekarzy, 4 trenerów osobistych i 2 dietetyków oraz 1 psychologa. Co 3 godziny maiła robione badania, trening trwał co dziennie 9 godzin,  a dietetycy ustalali dla nie odpowiedni program żywieniowy podczas całego procesu.

Jak zrobić formę w 3 TYGODNIE – 15 KG – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg. Sam fakt treningu przez 9 godzin dziennie wywołuje kontrowersje i jeszcze trzeba wytrzymać 4 tygodnie. Priorytetowe w jej codziennej diecie było zwiększenie ilości spożycia białka około 20 procent. Dziewczyna po 2 tygodniach miała załamanie nerwowe, niedobór witamin, bark sił. Po 4 tygodniach schudła 18 kg, ale jej ciało i skóra nie nadążyła z prędkością odchudzania i lekko mówiąc zwisała do kolan. Program miał na celu pokazanie, co się dzieje z organizmem, kiedy chcemy szybko zrobić FORMĘ.

Kochane jednym słowem nie warto się spieszyć. Na wszystko jest czas i miejsce. Trzeba tylko wszystko zaplanować i nie miesiąc czasu przed wakacjami czy jakaś uroczystością tylko ze 3 miesiące wcześniej. Organizmu nie oszukasz….

Ania moja podopieczna, mama 3 dzieci z wagi 113 kg zeszła do 98 kg treningami tylko w domu lub parku. Pracujemy ze sobą 4 miesiące i jej skóra powoli pięknie się wchłania i jest jędrna. KOBIETA, KTÓRA URODZIŁA 3 DZIECI ma skórę bardzo rozciągniętą i tylko odpowiedni trening i dieta pozwoli na powrót do normalności, ale to wymaga czasu i cierpliwości.

U mnie nie ma  super modelek, szczupłych dziewczyn z jędrnymi pupami.  Do mnie zgłaszają die klienci z dużą nadwagą lub mamy z 2-3 dzieci, gdzie te cała są zniszczone, a skóra rozciągnięta. To samo jest na Live na Kocham Fitness. To nie ja ćwiczę i to nie ja prężę się przed obiektywem jak to w większości profili na fecebookach,  tylko moje podopieczne, które zaczynają coś robić ze sobą i które nigdy nie ćwiczyły na siłowniach czy w domu.

U mnie nie ma zdjęć z Photoshopa tylko robione są naturalnie i wstawiane na stronę lub Kocham Fitness.  Pokazane jest wszystko tak jak jest na żywo i natyranie.

Jeśli i ty chciałbym dołączyć do moich podopiecznych i zmienić coś w swoim życiu, nauczyć się ćwiczyć, zdrowo sie odżywając i zrobić to w powolny sposób, bez konsekwencji zdrowotnych, zadzwoń do mnie lub napisz i umów sie na konsultacje i treningi online w domu.

Kliknij tutaj po współpracę.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk