Bądź aktywna w ciąży i po porodzie – Video

ćwiczenia na płaski brzuch

Bądź aktywna w ciąży i po porodzie – Video. Jednym z najczęstszym zadawanych mi pytań ” Co zrobić aby mieć płaski brzuch po ciąży?” To zmora wielu kobiet. Dlatego dziś stworzyłam dla was program treningowy. Jaka juz wcześniej pisałam w artykułach, nie da sie schudnąć w jednym miejscu i do wszystkiego potrzebny jest czas i determinacja.

Potrzebujesz 4-5 miesięcy po ciąży aby wróci do normy ze wszystkim, nie tylko z brzuchem.

O czym musisz pamiętać aby mieć płaski brzuch?

-Prawidłowe oddychanie

-Prosty kręgosłup

-Sprawne i elastyczne miesnie dan miednicy

-Głębokie i silne stabilizatory tułowia 

Celuj w swój brzuch z różnych stron, opanuj wyzwanie niestabilności i zbuduj silny kręgosłup dzięki temu  treningowi! To kolejne wyzwanie, które wam wstawiam na moim blogu. Kolejne 5 ćwiczeń, które możesz sobie zapisać u siebie na komputerze i ćwiczyć 3 razy w tygodniu.

Spięcia brzucha są świetne, ale dla dobrze każdy trening wykonywać technicznie tak aby były efekty. Musisz dodać również dietę, bo brzuch robimy w kuchni. Mój trening skierowany jest do całego zakresu mięśni brzucha z zestawem ćwiczeń na miesnie proste i skośne, aby pomóc ci  zachować ten sześciopak!

Zbudowałam go dla Ciebie, aby pomóc Ci utrzymać  szczupłą sylwetkę i siłę do uprawiania Twoich sportów. Użyłam wyższego schematu powtórzeń z relatywnie krótkimi okresami odpoczynku. Przygotuj się na spocenie i dobry wycisk!

Przygotuj sobie piłkę i matę.1. Ćwiczenie piłki

1. Spięcia brzucha na piłce. Postaw stopy na piłce, wyciągnij ręce przed siebie dłońmi na ziemi, tak abyś był w pozycji push-up. Wciągnij kolana do przodu, a następnie wycofaj się, używając brzucha, aby poruszyć swoim ciałem. Szybie 3 serie po 20 spięć brzucha (odpoczynek 30-60 sekund).

 

2. Deska na piłce. Umieść swoje przedramiona na piłce do ćwiczeń z nogami wyciągniętymi prosto za sobą w pozycji deski. Uważaj, aby nie spowodować zbyt dużego ugięcia kręgosłupa lub bioder. Zrób po 20 sekund 5 serii (odpoczynek 30-60 sekund).

 

3. Ćwiczenie na piłce – ABS. Ramiona daj na z tyłu na kark, ale nie ciągnij łokciami do przodu. Oczy skierowane są do góry, a stopy są na szerokość barków, Skoncentruj się na odczuciu rozciągania u góry.

3 zestawy, powtórzenia 20 (odpoczynek 30-60 sekund).

 

4. Wznosy nóg do góry siedząc. Umieścić ramiona za sobą w celu uzyskania wsparcia, usiąść na macie i ustaw kolana w pozycji prostej. Gdy podnosisz swoją klatkę piersiową, wnieś kolana i naprzemiennie przynoś je na lewą i prawą stronę. 5 zestawów, powtórzeń 10 (odpoczynek 30-60 sekund).

 

 

5.Brzuchy naprzemienne. Leżąc płasko na plecach, podnieś jedną nogę i sięgnij palcami u stóp palce w dłoniach, unosząc łopatki z maty. Zamieniaj na lewą i prawą nogę. 4 zestawy, powtórzenia 15 (odpoczynek 30-60 sekund).

95% osób trenujących ten trening już po dwóch tygodniach systematycznych ćwiczeń zauważa ich efekty.

Po więcej informacji na temat planu treningowego i diety napisz do mnie na KLIKNIJ TUTAJ

 

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg Twój trener osobisty

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk