Adele Schudła Ćwicząc na Siłowni Nie Stosując Diety

Adele Schudła Ćwicząc na Siłowni Nie Stosując Diety

Przez 20 lat mojej pracy zawodowej, zawsze powtarzam, nie będziesz stosować diety prze całe życie, ale możesz ćwiczyć do końca swoich dni. I to się sprawdza u wielu moich klientów, schudły ćwicząc, a nie stosując dietę.

Oczywiście zawsze uczę moich podopiecznych na zamianie złych produktów na zdrowe, ale jest to proces i trawa czasami miesiącami. Najważniejsze, że ćwiczysz 3 razy w tygodniu i uwierz mi, że wszystkie Twoje problemy z plecami, kolonami czy otyłość znika, nawet nie wiesz kiedy.

W czasopiśmie Vogue Adel stwierdzała, że schudła ćwicząc, a nie stosują diety. Co pomogło Adele przejść przez cały ten czas?

Czas medytacji, terapii. I dużo czasu spędzonego na własną rękę.” Siłownia była kluczowa: „To był jej czas. Zdała sobie sprawę, że kiedy ćwiczył, nie odczuwałem żadnego niepokoju. Nigdy nie chodziło o utratę wagi.

Opowiada w Vogue, że jeśli mogę sprawić, by moje ciało było fizycznie silne i mogę to poczuć i zobaczyć, to może pewnego dnia będę mogła  wzmocnić fizycznie moje emocje i umysł. Zaczęła ćwiczyć od dolnej części pleców i brzucha: „Mam chore plecy i miałam cesarskie cięcie.  potwierdza, że ​​celem nie była utrata wagi. „Stało się coraz silniejsze, fizycznie i psychicznie. Naprawdę zainteresowała się ćwiczeniami, a zwłaszcza treningiem siłowym.

Musicie w końcu zrozumieć, że na samej diecie nie wzmocnicie mięśni brzucha czy pleców. Jeśli jesteś otyła i bolą cię plecy, to czas schudnąć ćwicząc w domu 3 razy w tygodniu, a ja nauczę Cię jak się odżywiać. bez stosowania ścisłej diety. To ćwiczenia mogą Cię uratować od poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Treningi z obciążeniem dają dużo korzyści.Redukuje poziom cholesterolu, wzmacnia stawy i kości, redukuje stres, wzmacnia cały organizm, mięśnie, więzadła i stawy.

Niedługo zaczyna się sezon zimowy czyli narty, snowboard i pamiętaj, że jeśli planujesz wyjazd na śnieżne szaleństwo, minimum przygotowania mięśni to 3 miesiące. Nie czekaj na ostatnią chwilę. Zadbaj o swoje kondycję i ciało od dziś.

Zapraszam Cię na promocyjne treningi – kliknij tutaj i napisz do mnie. Promocja trwa 2 dni.

Do poczytania!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk