5 ĆWICZEŃ NA PODNIESIENIE BIUSTU – Gosia Klos

biust

5 ĆWICZEŃ NA PODNIESIENIE BIUSTU – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg. Wypróbuj te proste ćwiczenia, aby dodać jędrności i podnieść swój biust. Dzięki niesamowitej potędze współczesnych biustonoszy z push-up’em, nawet kobiety z małym biustem mogą dzięki nim wcielić się w piękna kobietę. Choć bielizna ma taka magiczna moc i potrafi być doskonałym rozwiązaniem dla szybkiego powiększenia optycznie biustu, uzyskasz podobny, dłuższy i trwały efekt poprzez wykonywanie poniższych ćwiczeń, które wzmacnia twoje mięśnie na klatce piersiowej.

5 ĆWICZEŃ NA PODNIESIENIE BIUSTU – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg. Ten plan ćwiczeń ma również na celu budowanie mięśni na plecach i barkach, które są odpowiedzialne za doskonalą postawę. Jak to działa: trzy dni w tygodniu, 4 serie z każdego ćwiczenia.

1)POMPKI NA PIŁCE LEKARSKIEJ

Przejdź do pozycji pompek, lewa ręką połóż na piłce lekarskiej, a prawa na ziemi. Angażujesz przy tym nogi, brzuch i pośladki. Utrzymuj ciało w prostej pozycji, zegnij łokcie i powoli opuszczaj się w dół tak wolno jak to możliwe. Odepchnij się z powrotem od ziemi, aby przejść do pozycji wyjściowej. Wykonaj zalecana poniżej liczbę serii i powtórzeń na jedna stronę, a następnie umieść piłkę pod prawa ręka.  Zrób 4 serie po 20 powtórzeń.

2)WYRZUCENIE PIŁKI NAD KLATKA PIERSIOWA 

Połóż się na plecach z nogami zgiętymi w kolanach i stopami płasko przylegającymi do ziemi, chwyć piłkę lekarska i potrzymaj nad klatka piersiowa. Utrzymuj tą pozycje z plecami wciśniętymi w podłogę szczególnie dolna część pleców, zaangażowane w to ćwiczenie są również mięśnie brzucha. Gwałtownie wyrzuć piłkę w gore tak wysoko jak to możliwe. Złap ja na wyprostowanych rekach i szybko ja opuść do klatki piersiowej. Utrzymuj tempo do czasu aż skończysz ilość powtórzeń. Zrób 4 serie po 20 powtórzeń.

3)POJEDYNCZE WYCISKANIE NA PIŁCE

Chwyć hantle w prawa dłoń i połóż się na piłce. Unieś biodra do tego momentu aż ciało będzie tworzyło linie prosta od kolan do ramion. Trzymaj hantle nad piersią i ściągnij łopatki w górę i w dol. Wyciskaj ciężar prosto w gore następnie wolno wypuszczaj do klatki piersiowej. Twoje ramio powinno eis ruszać. Zrób 4 serie po 20 powtórzeń.

 4)UNOSZENIE HANTELEK

 

Chwyć w dłonie parę hantelek i przejdź do pozycji 'plank’ z ramionami wyprostowanymi. Hantle powinny być bezpośrednio pod ramionami a nogi nieco szerzej niż szerokość bioder. Nie poruszaj biodrami, zegnij lewy łokieć i unieś ciężar do klatki piersiowej trzymając łokcie blisko ciała. Wolno opuszczaj ramiona wracając do pozycji wyjściowej. Powtórz to ćwiczenie na druga rękę.

5)BOCZNE PODNOSZENIE CIĘŻARÓW 

Usiać na ławeczce z nogami  na szerokość stóp, wybierz 1 kg ciężarku w dłonie skierowanymi do boku. Bez poruszania tułowia, unieś ramiona na wysokość barków, z łokciami wyprostowanymi, odczekaj kilka sekund po czym wróć do pozycji wyjściowej. Zrób 4 serie po 20 powtórzeń.

Powodzenia Twój trener https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk