Zlikwiduj Fałdy z Brzucha Po Porodzie – Gosia Klos

metamorfoza mamy

Zlikwiduj Fałdy z Brzucha Po Porodzie – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg Przedstawiam wam kolejną moją podopieczną Karinę, która zgłosiła się do mnie o pomoc w październiku 2016 roku. Jak sami widzicie na zdjęciu jej głównym problemem był brzuch i nogi.  Na konsultacji online Skype Karinka była bardzo załamana, gdyż już wiele prób podejmowała, aby zlikwidować te fałdy na brzuchu, ale zawsze wszystko wracało i to podwójnie. Dodam jeszcze, że moja podopieczna ma 3 dzieci i pracuje, wiec ustalenie jej diety i treningu było dużym wyzwaniem dla niej jaki i dla mnie.

Co mają więc zrobić kobiety, które urodziły dziecko i nie są w stanie samodzielnie wrócić do sylwetki sprzed ciąży lub osiągnąć wymarzony wygląd? Moda i zdanie innych odgrywa w życiu niektórych osób bardzo ważną rolę, niekiedy zajmuje nadrzędne miejsce nad dobrym samopoczuciem, wiarą w siebie i zadowoleniem z życia. Czasem jest to trudne, ale naprawdę należy poddać się wewnętrznej potrzebie i robić to co czujemy, że jest dla nas dobre. Jak głosi powiedzenie: „Nikt nie uszczęśliwi Cię tak dobrze, jak Ty sam”. Jeżeli nie pasuje Nam coś w waszym wyglądzie, należy zrobić z tym porządek. 

Wystarczy zerknąć na komentarze pod artykułami na temat ciąży i tego jak zmienia się ciało po niej.  Trzeba pamiętać, że obecnie coraz częściej kobiety rodzą po trzydziestym roku życia, co ma również wpływ na procesy gojenia i regeneracji skóry. Z wiekiem struktura kolagenu zmienia się, co z kolei powoduje, że skóra jest mniej sprężysta, a tkanki słabiej się obkurczają. I tu powraca temat mody. W mediach coraz więcej aktorek decyduje się na późne macierzyństwo. Paradoksalnie to właśnie one kreują również modę na idealny wygląd po ciąży. Można zauważyć, że medialna matka po trzydziestce jest zadbana, szczupła i uśmiechnięta. Nie trzeba dodawać, że taki obraz młodej matki bardzo często jest oderwany od rzeczywistości.

Na konsultacji ustaliłyśmy z Karinką, że będziemy współpracować online Skype i wszystkie treningi dostosujemy pod jej życie.  Na początku nie było łatwo ze wszystkim, gdyż nigdy moja podopieczna tak nie ćwiczyła. Dopiero po 2 treningach online Skype zobaczyła, że można w ten sposób fajnie wypracować nie tylko brzuch, ale całe ciało. Spotykałyśmy się na wizji 2 razy w tygodniu przez parę miesięcy i efekt jest rewelacyjny. Oczywiście dietę rozpisałam jej indywidualnie. Tak robię ze wszystkimi, moimi podopiecznymi.

Jeśli masz taki sam problem co Karina, mama 3 dzieci zapraszam Cię na treningi online skype. Napisz do mnie lub zadzwoń:

m.klos@mataleo.eu

 

 https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk