8 minutowy trening w DOMU – VIDEO

Trening w 8 minut w domu - Video - Gosia Klos

Wracając z wczasów czas zastanowić się nad nowym treningiem dla was. I w głowie mam bardzo dużo pomysłów. Dziś bedą ćwiczenia, które możesz poświecić w domu i tylko 8 minut dziennie. Tak 8 minut! Zawsze od czegoś trzeba zacząć. Pamiętaj o rozgrzewce i cardio na końcu treningu. Jeśli nie dasz rady z kardio, to możesz za jakiś czas włączyć np. 10 min wchodzenia na schodach.

Zaczynamy. z treningiem.

W programie opisanym poniżej wykonasz 15 powtórzeń każdego ruchu z każdej strony i wykonasz cały obwód tyle razy, ile zdołasz, w ciągu ośmiu minut, pozostawiając do 30 sekund między seriami. Jeśli masz hanetlki to spróbuj z 1 kg.

1.Przysiad z pulsowaniem na 3.  Ustaw stopy na szerokość bioder, oczy skierowane przed siebie.

 

2.Przysiad z kolanem do góry. Kolano nie wychodzi po za palce.

3. Wykrok do przodu z pochyleniem. Ja zawsze z moimi dziewczynami na początek treningu biorę krzesło i wykonujemy to technicznie i powoli. Też możesz spróbować tak zrobić. 

4. Klęk podparty z nogą do boku i góry. Pamiętaj aby plecy trzymać w lini prostej, a głowy nie pochylać do góry. 

5.Wznosy nogi do góry leżąc na plecach.

Pod koniec każdego tygodnia przechodzisz do nowej rutyny z nowymi ćwiczeniami, które są trudniejsze.

Jeśli chcesz zająć się czymś do ~ następnego poziomu poprzez ulepszanie diety, proponuję od 80 do 100 gramów białka dziennie, aby zwiększyć masę mięśniową. „Możesz ćwiczyć siłę, ile chcesz, ale jeśli nie masz odpowiednich składników odżywczych, nie zobaczysz rezultatów”. Pamiętaj, aby mieć 10 do 20-gramową białkową przekąskę, taką jak grecki jogurt lub twarożek, około 30 minut przed treningiem, następnie zapakowany w białko (20+ gramów) posiłek, taki jak łosoś, pierś z indyka w ciągu godziny po treningu.

Jeśli nie wiesz jak ułożyć swój plan treningowy lub dietetyczny napisz do mnie. Wszystko ustalę dla ciebie indywidualnie w/g badań lekarskich. 
PAMIĘTAJ, ŻE TO TWOJE CIAŁO I ZDROWIE! DO LATA ZOSTAŁO NIEWIELE CZASU I JESZCZE MOŻNA DUŻO ZROBIĆ!
m.klos@mataleo.eu

Twój Trener 

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

Zrodło

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk