8 Ćwiczeń na Jędrne Pośladki - VIDEO -Gosia Klos


Kup Dietę i Trening

8 Ćwiczeń na Jędrne Pośladki – VIDEO -Gosia Klos

 Nie ma magicznie działających pigułek, tak jak nie ma magicznie działających treningów, które w 5 minut zapewnią Tobie jędrne pośladki, smukłą sylwetkę, czy wielkie bicepsy, jeżeli to jest Twoim celem treningowym. Jest determinacja, motywacja, dobra dieta, systematyczność i treningi. Istnieją również pewne „skróty”, które ułatwiają zdobycie wymarzonej sylwetki – to odpowiednie dobranie ćwiczeń, diety i inne elementy.

Głowa do góry, każdy kiedyś zaczynał. Dobrze, że doszłaś do tego, że chcesz podjąć decyzję, by zabrać się na poważnie za swoje ciało – to bardzo dobrze! Gratuluję! Jestem tutaj po to, by pomóc Tobie osiągnąć zamierzone cele – zdecydowanie szybciej.

8 Ćwiczeń na Jędrne Pośladki – VIDEO -Gosia Klos. Z kondycją, jak ze wszystkim – przychodzi z czasem, wraz z treningami będzie coraz łatwiej, na samym początku jest najtrudniej. Nieistotne, że nie możesz zrobić jednej pompki, czy łapiesz zadyszkę wbiegając na drugie piętro – wszystko jest do wypracowania! Dlatego też mówi się, że treningi kształtują ducha. Wiem może być ciężko na początku, ale dlatego będziemy robili wszystko stopniowo. Wykonuj tyle ćwiczeń ile tylko dasz radę, nie odpuszczaj.

 

Pamiętaj o technice wykonywanych ćwiczeń, by dbać o swoje stawy i kręgosłup.

Teraz otwórz sobie ten trening i zacznij ćwiczyć. Ten trening na pośladki jest idealny dla osób początkujących, a zaawansowane osoby mogą ćwiczyć z obciążeniem 2-3 kg.
Kliknij w link na YouTube i ćwicz. Jeśli potrzebujesz czegoś więcej, konsultacji osobistej lub online napisz do mnie. Każdy jest inny i potrzebuje czegoś innego.

[email protected]

 

GOSIA KLOS

11 + 3 =

Poprzedni
Następny
Akademia Kocham Fitness | Grupa Mentoringowa Małgorzaty Kłos
%d bloggers like this: