Jak Ujędrnić Piersi – 8 Naturalnych Sposobów

Piersi Twoje

Jak Ujędrnić Piersi – 8 Naturalnych Sposobów.

Płaskie i obwisłe piersi to problem, z którym spotyka się wiele kobiet. Obwisłe piersi sto nic innego jak zaniedbanie, a skóra traci elastyczność wtedy kiedy nic z nimi nie robimy. Czynniki, takie jak starzenie się czy palenie tytoniu, ciąża i nadwaga mogą przyczynić się również do opadania piersi.

Oczywiście, niektóre z tych rzeczy są pod Twoją kontrolą, a inne nie. Jeśli jednak szukasz sposobów, w jaki możesz poprawić wygląd piersi, jest to artykuł dla Ciebie! Oto kilka naturalnych środków zaradczych, które pomogą Ci zwiększyć biust.

1. Ćwiczenia.

Ćwiczenia są jednym z najlepszych sposobów korygowania  obwisłego biustu i naprawy tkanki łącznej i mięśni wokół piersi. Ćwiczenia te są jednymi z najbardziej skutecznych:

  • Nacisk na klatkę piersiową. Połóż się na plecach z hantlami w każdej ręce. Rozciągnij ramiona i przytrzymaj przez 10 sekund. To proste ćwiczenie działa na mięśnie piersiowe. Z biegiem czasu piersi zaczną się zmieniać.
  • Pompki. Mogą byc przy ścianie lub na podłodze.. Wepchnij ciało w ramiona i trzymaj plecy prosto. Ciężar ciała na ramionach zachęca mięśnie klatki piersiowej do wzmocnienia.

To tylko dwa ćwiczenia z wielu, ale to juz indywidualnie dobieranie ćwiczeń w zależności od potrzeb. ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY. Napisz do mnie i zacznij dbac o siebie i Twoje piersi. 

m.klos@btinternet.com

2. Masaż oliwy z oliwek

10 najlepszych rozwiązań domowych wskazuje na to, że masaż oliwy z oliwek nie tylko poprawi odcień skóry i fakturę, ale również poprawi wygląd obwisłych piersi. Oliwa z oliwek jest bogata w przeciwutleniacze, które mogą naprawiać uszkodzenia spowodowane przez wolne rodniki. Po prostu zastosuj masaż na piersi z oliwą z oliwek przez 15 minut kilka razy w tygodniu.

3. Poprawna postawa.

Sposób przenoszenia ciała przez cały dzień może znacząco wpłynąć na wygląd klatki piersiowej. Garbienie sie i patrzenie w dol np. przy treningu moze pogorszyć Twoja postawę.  Zacznij chodzić prosto, a przy ćwiczeniach patrz przed siebie. To zdecydowanie poprawi twój wygląd.

4. Lód.

Lód może ujędrnić piersi.  Wystarczy przyłożyć kostkę lodu do piersi i masować okrągłymi ruchachlami, aby uniknąć drętwienia, nie przekraczaj jednej minuty.

5. Białko jaj. 

Właściwości ściągające i tonizujące skórę możemy znaleźć w białkach jajka i okazują się korzystne dla opadających piersi. Hydrolizaty obecne w jajku również działają w celu podniesienia luźnej skóry. W celu użycia ubij białko z 5 jaj i połóż ubitą masę na piersi, odczekaj 30 minut przed umyciem. Zrób tak 3 razy w tygodniu.

6. Aloe Vera.

Masaż z aloe vera poprawia krążenie krwi i wzmacnia tkanki łączne. W celu użycia, masaż żelu na skórze jest bardzo ujędrniający. Okrężnymi ruchami masuj piersi przez 15 minut 5 razy w tygodniu.

7. Olejki eteryczne.

Wiele olejków eterycznych może zacieśniać i tonizować skórę. Kilka najbardziej korzystnych olejków to cytrynowy, marchwiowy, cyprys i mięta. Artykuł ostrzega, aby nie używać olejów oszczędnie, ponieważ czasami mogą powodować uczucie pieczenia.

8. Maska Ogórkowa.

Ogórek wzmacnia skórę i naturalnie unosi piersi. Wymieszaj ogórka z jajkiem i masłem. Wymieszaj i pozostaw mieszaninę na noc, dodaj przed nałożeniem jej na piersi kilka kropli cytryny i wklepuj ją na piersi przez 15 min 3 razy w tygodniu.

Jedna mała uwaga…wybierz tylko jeden z 8 naturalnych sposobów i wykonuj je przez 3 miesiące. Dodaj do tego ćwiczenia, które dla ciebie ustalę na konsultacji Skype i rozpisze indywidualnie. 

 

Bez ćwiczeń nie da rady nic zrobić…nie dajcie się oszukać, jeli ktos powie, ze na diecie schudniecie 20 kg. Tak schudniecie, ale co ze skórą na piersiach czy brzuchu? Już nie jedno zdjęcie widziałam, gdzie panie odchudzały sie tylko na diecie, a skórę z brzucha miały do kolan. Wyglądało to okropnie…grrrr

 

Mój adres mailowy to;

m.klos@btinternet.com

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk