7 Produktów na Twoje Śniadanie – Gosia Klos

7 Produktów na Twoje Śniadanie – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg. Śniadanie  jest najważniejszym posiłkiem dnia, ale wiele osób ma złe nawyki i czasami śniadania dziewczyny jedzą o godzinie 15.00. Nie tylko jest to straszny początek dnia, ale może również uniemożliwić osiągnięcie pożądanej wagi. Istnieje wiele zdrowych opcji śniadaniowych do wyboru. Dziś przedstawię wam 7 opcji do wyboru.

Poniżej znajduje się lista jednych z najbardziej zdrowych produktów śniadaniowych, które zapewnią, że organizm otrzyma odpowiednie odżywianie. Nie wspominając, że te produkty mogą być włączone do wielu zdrowych planów Twojej diety.

1. Płatki owsiane.

Płatki owsiane mogą pomóc zwiększyć utratę tłuszczu na kilka sposobów. Po pierwsze, jest zapakowany z włókna, co oznacza, że czujesz się pełna przez dłuższy czas. Nie będziesz tak skłonna do przejadania się lub podjadania do niezdrowej przekąski za kilka godzin. Po drugie, płatki owsiane uwalnia węglowodany powoli. Jeśli spożyjesz miseczkę przed kolejnym treningiem, wtedy możesz spalić więcej tłuszczu.

2. Maliny.

Maliny są bardzo odświeżające, dodać trochę smaku do płatków owsianych i już mamy pyszne śniadanie. Maliny mają też wiele korzyści zdrowotnych, są świetnym źródłem antyoksydantów, są bogate w błonnik i mają dużo witaminy C i witaminy K. Można chronić swoje ciało przed zakażeniem, budując mocne kości.

3. Siemię lniane.

Niezależnie od tego, czy chcesz schudnąć, czy po prostu utrzymać zdrową dietę, siemię lniane jest najzdrowszym produktem na rynku, którą każdy powinien spożywać. Nasiona lnu zawierają kwasy tłuszczowe omega-3, przeciwutleniacze i błonnik. Jednak ostrzegam przed popełnianiem błędu, całe nasiona przechodzą przez twoje ciało niestrawione, więc najlepiej jest zmiażdżyć w proszek przed spożyciem.

4. Kawa.

Wielu z was pewnie oddycha z ulgą,  że kawa  znalazła się na liście! Kawa nie tylko zyska wiele pozytywnych korzyści od rana gdyż ma dużo przeciwutleniaczy i kofeiny, które  zapobiegają cukrzycy i inne choroby. Najlepszą kawę jaką piłam to była w Hiszpanii, mocna i miała pełna walorów smakowych. Nie polecam żadnej angielskiej kawy.

Kub Dietę Gosi Klos
Kub Dietę Gosi Klos

5. Jogurt.

Jogurt naturalny dodany do śniadania o 0 zawartości soli i cukru, może zwiększyć Twoją utratę wagi. Białko znajdujące się w tym pożywieniu pomaga uzyskać, aby Twoje mięśnie nabrały jędrności. Nie dodawaj zbędnego cukru ani słodzika. Zamiast tego, zdecydowanie dodaj świeże jagody.

6. Sok żurawinowy.

Odświeżająca, szklanka soku żurawinowego pomaga wzmocnić Twoje  serce, należy pić sok żurawinowy bez cukru raz dziennie. Unikać picia soku z kartonika, gdyż jest przeładowany cukrem. Zrobić z naturalnych produktów.

7. Jaja.

Wysokie stężenie białka jest tym, co czyni jaja doskonałym rozwiązaniem dla osób, które naprawdę myślą o utracie wagi. W samym żółtku jet 6 gram białka. Dodaj do swojego menu codziennego 3 jaja, a zobaczysz w szybkim czasie, że waga pójdzie w dół.

Jak Ci się podoba takie zestawienie produktów śniadaniowych? ? Udostępnij dalej, aby zainspirować znajomych do zdrowego odżywiania!

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk