7 Najlepszych Produktów na Twój Brzuch

produkty

7 Najlepszych Produktów na Twój Brzuch. Płaski brzuch  jest wyzwaniem dla wielu kobiet. Jeśli raz pozwoliłaś, aby Twój żołądek się rozwinął i był duży, prawdopodobnie wiesz, jak trudno jest przywrócić mu kształt. Ćwiczenia są bardzo konieczne, ale to nie wystarczy, jeśli chcesz utrzymać płaski brzuch. Właściwa dieta jest również konieczna. Wymieniliśmy kilka produktów spożywczych, które pomogą Ci naturalnie przyspieszyć proces spalania tłuszczu. Oprócz tego, te produkty spożywcze zapewnią ochronę przed wieloma chorobami i urazami fizycznymi. Włącz 2 lub 3 z tych pokarmów do codziennych posiłków i co najmniej jednego z menu przekąsek.

1. Migdały

Migdały to pyszne orzechy, bogate w białko, błonnik, magnez i witaminę E, znane jako silny przeciwutleniacz. Migdały pomagają zwalczać otyłość, utratę masy mięśniowej, choroby serca, zmarszczki, wysokie ciśnienie krwi.

2. Jajka

Jajka są doskonałym źródłem białka. Badania wykazały, że ludzie spożywający jajka na śniadanie czują się mniej głodni przez resztę dnia, w przeciwieństwie do ludzi, którzy jedzą śniadanie bogate w węglowodany. Jajka pomagają w tworzeniu mięśni, spalaniu tłuszczu i zwalczaniu otyłości.

3. Truskawki, jagody, jeżyny, maliny

Owoce te są bogate w błonnik i należy je włączyć do diety. Im więcej spożyjesz błonnika, tym mniej kalorii wchłoniesz ze wszystkich innych pokarmów, które spożywasz. Truskawki, jagody, jeżyny i maliny chronią przed chorobami serca, poprawiają widzenie, równowagę, koordynację, pamięć krótkotrwałą. Te owoce zmniejszają chęć jedzenia zbyt wiele i walki z otyłością.

4. Szpinak i inne ciemnozielone warzywa

Szpinak i inne ciemnozielone warzywa, takie jak brokuły, zawierają niewiele kalorii i są bogate w wapń, który jest ważny dla skurczu mięśni. Filiżanka szpinaku zawiera tylko 40 kalorii. Te warzywa walczą z rakiem, chorobami serca, otyłością i osteoporozą.

5. Mleko i produkty mleczne

Spożywanie niskotłuszczowego mleko i produktów mlecznych powinno być częścią każdej diety. Większość ludzi wie, że te produkty zawierają duże ilości wapnia, co jest główną przyczyną ich skuteczności w wzmacnianiu kości. Ale nie tak wiele osób wie, że wapń zatrzymuje zwiększenie masy ciała, ponieważ przyspiesza proces spalania tłuszczu. Spożywanie mleka i produktów mlecznych utrzymuje cienką talię, a także pomaga organizmowi zwalczać osteoporozę i wysokie ciśnienie krwi.

6. Chude mięso

Ryby, kurczak, indyk i wołowina są uważane za chude mięso. To mięso zawiera białko, ale to nie wszystko. Kurczak zawiera witaminę B12, B6 i potas, wołowinę – cynk i żelazo, rybę – kwas tłuszczowy omega-3. Chude mięso pomaga zwalczać otyłość, uczestniczy w procesie tworzenia mięśni i wzmacnia odporność.

7. Płatki owsiane

Mimo, że nie jest to najsmaczniejsze jedzenie, jakie kiedykolwiek wypróbowałeś, płatki owsiane są naprawdę potężne, ponieważ zawierają dużo składników odżywczych. Najlepiej spożywać go bez dodawania cukru lub innych przypraw. Owsianka będzie Cię wypełniać przez dłuższy okres dnia i reguluje poziom insuliny w organizmie, który zatrzymuje magazynowanie tłuszczu. Zwiększa energię i obniża poziom cholesterolu. Owsianka chroni przed rakiem jelita grubego i chorobami serca. Dodatkowa wskazówka: Dla ładnie ukształtowanego i płaskiego brzucha, powinieneś jeść 6 razy dziennie, aby zachować równowagę pomiędzy spożywanymi i spalonymi kaloriami.

Już w wielu artykułach pisałam o tych produktach, ale warto ciagle przypominać wam, bo to naprawdę dobre zródło spalania tkanki tłuszczowej i pozbycia się brzucha.

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk