3 Błędy Powodujące Tycie na Plecach – Sprawdź

3 Błędy Powodujące Tycie na Plecach – Sprawdź

Jeśli masz problem z odchudzaniem w tych obszarach, ten artykuł ci pomoże, ale nie wystarczy go przeczytać. Trzeba zastosować wszystkie 3 propozycje, które Tobie wskażę.

1.Po pierwsze jeśli tyjesz na plecach i to zauważyłaś, to jesteś otyła jeszcze na brzuchu lub nogach. Jak to sprawdzić? Wiele z was nawet sobie nie zdaje sprawy, że nosicie ciężar 10 – 30 kg za dużo. Jest tak, że dopiero choroba powoduje, że zdajesz sobie sprawę z twojej otyłości czy to są plecy czy nogi.

Jak najlepiej sprawdzić czy jesteś otyła? Zrób sobie zdjęcie w bieliźnie. Przód, bok i tył i  tu nadejdzie chwila prawdy. Jeśli stwierdzisz, że jesteś otyła na całym ciele, zrób sobie podstawowe badania i zgłoś się do mnie po poradę. Kliknij tutaj.

2.Po drugie tycie na plecach nie wzięło się z nikąd i nie nastąpiło przez miesiąc czy dwa. To jest proces dosyć długi w zależności od Twoich warunków i nie zganiajmy to na warunki genetyczne. Jedzenie i brak ruchu. Czasami jest to nie jedzenie, śniadanie o 12.00, a kolacja o 21.00 i to z mikrofali. Do tego brak ćwiczeń.

Mało, a często co 3-4h w zależności od potrzeb i wartościowe produkty.

3.Po czwarte brak fitnessu to główny problem całej ludzkości. Lenistwo i nie wiedza jak ćwiczyć, brak celu, motywacji. Jest lato, to za gorąco na treningi, jest zima to jest za zimno. Ciągłe wymówki powodują, że lądujesz na kanapie z serialem i jakimś kalorycznym jedzeniem. Tka jak pisałam we wcześniejszych artykułach to od ciebie zależy czy chcesz się zmienić czy nie i to siedzi w Twojej głowie czy to są grube plecy czy brzuch.

Jeśli  nie dajesz sobie rady sama ze sobą, nie wiesz jak zacząć czy co zrobić aby sobie pomóc ( a jest takich osób bardzo dużo ) zgłoś sie do specjalisty, zarezerwuj sobie konsultacje, umów się na trening personalny, idz do lekarza. Nie wszystko to co jest w internecie będzie adekwatne do ciebie, może nawet zaszkodzić.

Tak na zakończenie mam dla Ciebie Video ćwiczenie na plecy. Możesz zrobić sobie to ćwiczenie z krzesłem i butelką wody. Na jedną stronę 10 x 3 serie i zmień strony.. Oczywiście rozgrzewka obowiązkowa. I pamiętaj, że jedno ćwiczenie nie zbuduje Rzymu, ale postawi fundamenty.

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk