6 TAJEMNIC DIETY ABY UTRACIĆ JĄ POMYŚLNIE

6 TAJEMNIC DIETY ABY UTRACIĆ JĄ POMYŚLNIE.

Pewnie Musiałaś wiele razy próbować schudnąć, ale nie pewnie bez powodzenia, ponieważ albo nie jesteś w stanie przestrzegać ścisłej diety lub rutyny ćwiczeń. Jesteśm tutaj, aby pomóc Ci w osiągnięciu celów w zakresie odchudzania, a tym samym podzielić się z innymi swoimi sukcesami. Czy nie chcesz być jedną z tych osób, które chcą osiągnąć cel? Na ogół nasze emocje stoją na przeszkodzie naszym celom w odchudzaniu.

Dlaczego nie przestrzegasz wymienionych tutaj zasad, aby schudnąć?

1. Spójność

Jeśli chcesz być konsekwentna, o wiele łatwiej będzie przestrzegać diety, jeśli będziesz robiła postępy stopniowo. Ciężko jest porzucić wszystko tak szybko, jeśli jesteś przyzwyczajona do jedzenia fast foodów. To powoduje stres i nie jesteś w stanie przestrzegać planu diety. Dlatego dostosuj kalorie i jedz odpowiednio.

2. Śledź

Możesz zapisać, co zjadłaś w ciągu dnia i co tydzień powinnaś mierzyć swoje ciało aby nie stracić motywacji, ponieważ nikt nie będzie w stanie tak szybko odnotować zmian, tak jak Ty.

3. Bądź aktywna

Zachowaj aktywność fizyczną przez cały dzień, ponieważ ważne jest, aby spalać więcej niż zjadasz w ciagu dnia czyli musi być deficyt kalaoryczny. Nawet pół godziny marszu może przynieść ci korzyść, gdy przestrzegasz ścisłej diety.

4. Poszukaj wsparcia

Twoja rodzina i przyjaciele powinni wiedzieć, że próbujesz schudnąć, aby nie przynosić przed sobą kuszącego jedzenia. Mogą również pomóc ci nie spożywać wysokokalorycznych potraw, przypominając ci, jak należy postępować zgodnie z planami, zamiast się poddawać.

5. Obliczyć tempo metabolizmu

Będziesz wiedziała, jeśli masz niski wskaźnik metabolizmu, gdy nie uzyskasz żadnych wyników. Dlatego powinnaś zachować czujność, ponieważ oczywiście zobaczysz wyniki z programem długoterminowej utraty wagi.

6. Dieta wymaga nadzoru

Musisz skonsultować się z dietetykiem, aby uzyskać plan diety i porady. Kliknij tutaj. Nie osiągniesz rezultatów w przypadku „cudownych” diet, które pomogą Ci spalić cały tłuszcz, ale tylko w przypadku planów diety bogatej w kalorie, które mają wystarczającą ilość składników odżywczych wymaganych przez twoje ciało.

Z roku na rok przybywa ludzi chorych na cukrzycę czy niedoczynność tarczycy i się samo nie zmieni, jeśli Ty tego nie zmienisz nawet jak to będzie trwało 3 lata. Jeśli tyłaś 5-10 lat dlaczego chcesz mieć efekt w ciągu 1 miesiąca? I oczekujesz od lekarzy czy specjalistów, że zrobią dla ciebie cuda i będziesz foto – modelką. Najgorsze jest to, że masz do wszystkich pretensje niepowodzenia tylko nie do siebie.

Pandemia pokazuje nam, że wybiera osoby z chorobami współistniejącymi i osobami starszymi. Dlaczego osoby starsze nie mają się ruszać? W swoim życiu pracujesz średnio 40 – 50 lat dla rządu. Dlaczego rząd nie może wprowadzić obowiązkowych ćwiczeń 2 razy w tyg dla osób po 5- rokiem życia? Ile osób było by zdrowych…Tylko dla rządu by się to w ogóle nie opłacało wiadomo z jakich przyczyn.

Musisz Ty zadbać o siebie, nikt inny za ciebie tego nie zrobi.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk