OCZYŚĆ SWOJE CIAŁO Z TOKSYN – 5 KG W MIESIĄC TYM SPOSOBEM

Napój cytrnowy na oczyszczanie

OCZYŚĆ SWOJE CIAŁO Z TOKSYN – 5 KG W MIESIĄC TYM SPOSOBEM.

Wielu ekspertów ds. Zdrowia twierdzi tak jak i ja,  że śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia, dlatego zawsze powinno zawierać zdrowe wybory żywieniowe.

Śniadanie, które polecam poniżej, jest jednym z najzdrowszych, jakie możesz sobie wyobrazić. Poza utrzymywaniem pełności do kolejnego posiłku, zapewnia wiele korzyści zdrowotnych, w tym:

Stymuluje utratę wagi nawet do 5 kg w miesiącu,
Poprawia funkcję układu odpornościowego;
Poprawia mechanizm obronny organizmu przed infekcjami wirusowymi i bakteryjnymi;
Poprawia jakość włosów.
Jest  bardzo prosty w wykonaniu.

Składniki:

20g płatków owsianych

1 szklanka (250 ml)  kefiru (jogurt o niskiej zawartości tłuszczu jest również w porządku)

1 łyżeczka kakao w proszku

1 łyżeczka mielonego siemienia lnianego

5-7 mięsistych śliwek

Zasady;

To śniadanie możesz spożywać wieczorem i następnego dnia rano.

Zacznij od umieszczenia śliwek w misce i pokrycia ich około 100 ml wrzącej wody. Przykryj miskę i odłóż na bok na około dziesięć minut. W osobnej misce wymieszaj płatki owsiane, kakao i siemię lniane. Dodaj kefir i dobrze wymieszaj, aby składniki się zmiksowały.

Usuń wodę z namoczonych śliwek i dobrze je posiekaj. Dodaj śliwki do poprzedniej mieszanki. Za pomocą robota kuchennego miksuj wszystkie składniki, aż uzyskasz przecier.

Przechowuj w lodówce mieszaninę.

Rano twoje śniadanie będzie gotowe do spożycia. Jeśli będziesz jadła regularnie to śniadanie, za kilka dni zaczniesz odczuwać niesamowite korzyści zdrowotne. Nie martw się, jeśli pierwszego dnia poczujesz dziwne uczucie w żołądku; jest to całkowicie normalne i wkrótce się unormuje.

Oczywiście zawsze rano wykonuj trening siłowy czyli w domu z obciążeniem i po treningu dodaj to pyszne śniadanie. Żadna dieta nie przyniesie efektu, kiedy nie ćwiczysz, ale jeśli ćwiczysz i nie stosujesz diety na pewno na starość nie będziesz chorować i przyjmować bezsensownych suplementów. Jeśli jesteś po 40 – stce zacznij dbac więcej o siebie. Wszystko  bardzo się szybko zmienia w twoim organizmie, ciało robi się wiotkie, metabolizm zwalnia, a ty robisz się nie do zniesienia, bo brzuch się robi coraz większy.

Jedynie co ci może pomóc to ćwiczenia i odpowiednie żywienie. Po co wydawać po emeryturze pieniądze na leki, jak teraz możesz zadbać o siebie i te pieniądze przeznaczyć na podróże czy ogródek.

Kliknij tutaj i działąj.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk