6 sygnałów dlaczego masz duży BRZUCH

wątroba stłuszczona - jak ją leczyć

6 sygnałów dlaczego masz duży BRZUCH. Nasza wątroba jest zaprojektowana w taki sposób, że trawi, absorbuje i przetwarza żywność oraz filtruje krew z przewodu pokarmowego, zanim rozprowadzi krew po całym ciele. Wątroba przekształca również toksyny w odpady, które zostają wydalone z organizmu poprzez defekację i mocz. Jednak przez pewien okres czasu z powodu złych nawyków żywieniowych wątroba staje się powolna i przestaje prawidłowo usuwać toksyny.

Toksyny te zaczynają się gromadzić w brzuchu i mogą sprawiać wrażenie dużego brzucha. Chociaż wątroba ma pewną ilość tłuszczu, może być określana jako stłuszczenie wątroby, jeśli tłuszcz stanowi od 5 do 10% masy wątroby. Stłuszczona choroba wątroby występuje z powodu nadmiernego spożycia alkoholu lub z powodu wysokiego poziomu cholesterolu i czynników genetycznych. Przewiń listę w tym artykule wskaźników wskazujących, że masz stłuszczoną wątrobę i jak możesz temu zapobiec:

1. Nagły wzrost masy ciała

Nawet jeśli będziesz na diecie i systematycznie trenujesz, to znaczy, że Twoja wątroba nie eliminuje toksyn i nie zmniejszy Twojej wagi. Dodatkowo wątroba metabolizuje tłuszcze, ale jeśli nie działa prawidłowo, tłuszcze będą krążyć i powracać do narządów. Co z tym zrobić? Tylko dietetyk może Ci pomóc ustalić jak oczyścić wątrobę kliknij tutaj i napisz do mnie.

2. Alergie

Nasza wątroba produkuje przeciwciała, które zwalczają alergeny. Jednak jeśli wątroba nie działa prawidłowo, nie jest w stanie wytwarzać przeciwciała i alergeny są przechowywane w organizmie. Mózg produkuje następnie histaminę, substancję chemiczną, która, gdy jest produkowana w nadmiarze, powoduje różne alergie, takie jak zamglenie, swędzenie i bóle głowy.

3. Chroniczne zmęczenie

Kiedy toksyny nie zostają wyeliminowane z organizmu, żerują zapobiegając metabolizmowi tkanek mięśniowych, co powoduje zmęczenie, bóle, zmiany nastroju i wybuchy gniewu.

4. Nadmierne pocenie się

Gdy wątroba nie działa prawidłowo, ogrzewa się i przenosi ciepło na resztę ciała. Powoduje to nadmierne pocenie się.

5. Trądzik

W miarę jak wątroba staje się powolna, zatrzymuje zewnętrzne oczyszczanie i powoduje wahania hormonalne. Powoduje to pękanie trądziku.

6. Nieświeży oddech

Jeśli masz nieświeży oddech, ale nie jest to spowodowane żadnymi ustnymi problemami, musisz sprawdzić wątrobę przez lekarza, aby znaleźć dokładną przyczynę.

Jak wyeliminować toksyny z wątroby

Aby zapobiec stłuszczeniu wątroby i wyeliminować toksyny z wątroby, będziesz musiała wprowadzić kilka zmian w diecie. Zmniejsz spożycie alkoholu, wypij 2 do 3 litrów wody, pij wodę cytrynową, wypróbuj oczyszczające koktajle. Jeden taki szybki koktajl oczyszczający można przygotować na bazie bananów i greckiego jogurtu. Zmiksuj 1 banan z 1 szklanką jogurtu greckiego, korzeniem imbiru, 2 łyżkami masła orzechowego i 1 łyżeczką korzenia mniszka lekarskiego. Dobrze go wymieszaj i natychmiast podawaj, spróbuj skonsumować koktajl raz lub dwa razy dziennie, aby uzyskać maksymalne rezultaty.

Do tego trening i gwarantuje ci po 3 miesiącach rezultaty.Tylko ja  mogę Ci pomóc ustalić dietę i trening  i oczyścić wątrobę kliknij tutaj i napisz do mnie.

Twój Trener https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk