5 ĆWICZEŃ W DOMU NA KRZEŚLE – SPRAWDŹ

Trening na uda - Gosia Klos - trening na krześle

5 ĆWICZEŃ W DOMU NA KRZEŚLE – SPRAWDŹ. Aby pokazać BRZUCH  następnego lata  na plaży, nie wydawaj dużo pieniędzy na drogie centra fitness, internetowe diety i kremy wyszczuplające. Wszystko, czego potrzebujesz, to proste krzesło i 10 minut dziennie. Trening brzucha to tylko dodatek, potrzebny jest odpowiedni plan dietetyczny.

Oto pięć prostych ćwiczeń z krzesłem, które pomogą ukształtować brzuch.

1. Przysiady

Ustaw proste ramiona na krawędzi krzesła. Zegnij kolana pod kątem prostym. Stopy ustawione nieco szerzej niż szerokość ramion. Zegnij łokcie i opuść się, a następnie cofnij, aby całkowicie wyprostuj ramiona.

2. Podnoszenie nogi

Usiądź na krawędzi krzesła: zgięte kolana, ręce na krześle za tobą. Przenieś swoje pośladki do przodu, nie dotykają krzesła. Podnieś prostą lewą nogę równolegle do podłogi. Powtórz 15 razy, na przemian nogi.

3. Deska

Po odłożeniu rąk na krawędzi krzesła i wyprostowaniu ciała w jednej linii, weź pasek pozycji. Nie garb się. Przesuń w tej pozycji przez 30 sekund. Każdego dnia spróbuj zwiększyć czas 10 sekund.

4. Ręce na krześle

Stań za krzesłem, połóż mu ręce na krześle. Zrobić kilka kroków w tył, kolana lekko zgięte, aż piersi nie będą równoległe do podłogi. Powoli obróć ciało w lewo, jednocześnie unosząc lewą rękę nad uchem.
Powtarzaj 15 razy, naprzemiennie.

5. Skręcanie kłamstwa

Połóż się na plecach, połóż stopy na krzesło i ramiona połóż wzdłuż ciała.  Za pomocą mięśni brzucha podnieś łopatki z podłogi i dotknij lewego łokcia do prawego kolana. Powtarzaj 20 razy, naprzemiennie.

Ten prosty trening możesz zrobić codziennie, rano lub wieczorem. Wszystko zależy jak funkcjonujesz w ciągu dnia. Proste ćwiczenia to proste rezultaty.

Sprawdź je na sobie i napisz do mnie jak ci poszło. 

Powodzenia.

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk