6 podstawowych wskazówek jak spalić tłuszcz z Brzucha

6 podstawowych wskazówek jak spalić tłuszcz z Brzucha. Wszyscy marzymy o tym płaskim brzuchu. Tym bardziej sprawia, to że wyglądamy bardziej atrakcyjnie, nie mówiąc już o korzyściach zdrowotnych, jakie oferuje nam w zmniejszeniu poziomu cholesterolu i niższym ryzyku chorób serca.

Poniższe wskazówki pomogą Ci uzyskać ładny i płaski brzuch w bardzo krótkim czasie:

1. Unikaj sodu

Sól zachowuje więcej płynu w organizmie. Unikaj słonej żywności o wysokiej zawartości sodu.  Zastąp je zdrową sałatką z kurczaka lub 25g kaszy gryczanej z indykiem na obiad. Spróbuj zjeść więcej owoców i warzyw,  nie dodając soli do posiłków.

2. Dieta nisko-węglowodanowa

Potrawy z makaronu są  niesamowitym smakiem, ale nie  są twoim najlepszym przyjacielem, jeśli chcesz schudnąć. Jedz jaja i białko spożywcze na śniadanie, a także jedz  więcej  produktów spożywczych, takich jak orzechy. Możesz zjeść płatki owsiane z owocami  i jest lepszym wyborem niż makaron, ziemniaki lub inne skrobiowe jedzenie.

Kub Dietę Gosi Klos
Kub Dietę Gosi Klos

3. Ogranicz zużycie produktów mlecznych i mleka

Osoby z nietolerancją laktozy nie mogą spożywać cukru znajdującego się w mleku. Powodują one gazy, wzdęcia, a nawet skurcze po spożyciu produktów mlecznych. Najlepiej sprawdzać etykiety na produktach mlecznych lub wybierać produkty sprawdzone i organiczne.

4. Wybierz właściwe owoce

Owoce są zdrowe, ale trzeba zwracać uwagę na  zrównoważoną ilość glukozy i fruktozy, takich jak winogrona, owoce cytrusowe i jagody. Jabłka, gruszki są zdrowe, ale zawierają znacznie więcej fruktozy niż porzeczki, a żołądek nie może prawidłowo trawić ich.

5. Unikaj ostrej żywności

Pikantne pokarmy stymulują uwalnianie kwasu. Powoduje to podrażnienie Twojego żołądka, a to jest coś, czego nie potrzebujesz, jeśli chcesz spalić tłuszcz na brzuchu. Użyj innych przypraw, takich jak suszone lub świeże zioła.

6. Śmieciowe jedzenie

Śmieciowe jedzenie takie jak: kofeina, rafinowany cukier, alkohol i przetworzone produkty. Ten kwartet wpływa na ogólny stan Twojego zdrowia, a spożywając codziennie  te produkty na 100 procent nie będziesz miała płaskiego brzucha.

Jeśli chcesz palić tkankę tłuszczową z brzucha, musisz zacząć biegać lub zrobić  inny trening cardio. Uruchom codziennie aktywność fizyczną przez  1 godzinę i jeśli będziesz postępowała  zgodnie z powyższymi wskazówkami, zobaczysz wyniki w ciągu tygodnia!

Proszę o udostępnianie artykułu – każdemu może się przydać – dziękuje. 

Jeśli masz problem z otyłością, napisz do mnie

m.klos@btinternet.com

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk