6 Minut Na Brzuch – Ćwiczenia w Domu Na Leniucha

5 MINUT ĆWICZEŃ NA BRZUCH

6 Minut Na Brzuch – Ćwiczenia w Domu Na Leniucha

Wiosna za pasem, a wiele z was nawet nie zaczęła nic robić w tym kierunku. Czy wiosna czy zima bądź aktywna cały rok, a jak teraz nie zaczęłaś to cieżko bedzie zacząć w maju czy listopadzie.

Coraz więcej ludzi jest bardzo leniwych i nie chce się nawet na spacer wyjść, a co dopiero wykonać jeden brzuszek na macie. Ćwiczenia na starość to klucz do zdrowia czy na kręgosłup czy na kolana. Ze starością wszyscy będziemy mieli do czynienia czy tego chcemy czy nie.

A od ciebie bedzie zależeć jak tą starość przejdziesz czy w bólu czy na wycieczkach. Cieszę się, że coraz wieksza jest świadomość pań po 50 – siątym rokiem życia, które zgłaszają się do mnie współpracę i chcą cwiczyć 1 na 1 w domu trening personalny.

Kontakt do współpracy znajdziesz tutaj i jest Promocja.

Zaczynamy ćwiczenia w 6 minut dziennie. Zacznij od rozgrzewki 20 pajaców 3 serie.

1. Boczne spięcia to idealne ćwiczenie na boczki. Unieś głowę tak aby broda dotykała do klatki piersiowej. Dłońmi dotykaj kostek u nóg i staraj się szybkim ruchem zmieniać strony aż poczujesz pieczenie na boczkach. Zrób 2 serie po 1.5 minucie.

2. Brzuszek pracuje bardzo mocno jeśli sobie podłożysz poduszkę pod plecy i zrobisz skłony do przodu 2 serie po 1.5 minuty.

3.Na koniec zrób sobie rozciąganie z przyciąganiem kolana do klatki piersiowej z mieniając nogę po 30 sekundach w 3 seriach.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk