4 Błędy Popełniane w Odchudzaniu z Dużym Brzuchem

4 Błędy Popełniane w Odchudzaniu z Dużym Brzuchem

Duży Brzuch to problem prawie każdego człowieka po 30 rokiem życia. I każdy z was ma inny problem związany z dużym brzuchem. Przede wszystkim jest to złe odżywianie i brak ruchu, ale też różne choroby związane z tym problemem.

Dziś przyjrzymy się najważniejszym aspektom tego problemu i może znajdziesz w tym artykule swój problem i go szybko rozwiążesz.

1.Za szybko chcesz zmian i brak ci cierpliwości. Niestety, ale tak jest ze wszystkim ludzmi. Szybko, nie znaczy dobrze. Dostaje wiele wiadomości, że panie chcą zgubić 20 kg do wiosny czyli w 2 miesiące. To oznacza, że skóra nie nadąży wrócić do normalności i napewno bedzie efekt jo-jo.

2.Dieta jest dla chorych, a odpowiednie odżywianie dla wszystkich. Nie jesteś w stanie wytrzymać na diecie wiele miesięcy – czy nawet rok. Potrzebujesz regularności i różnorodności na stałe. Choroby nie postają  z nikąd i od razu. To też jest proces. Możesz je szybko wykluczyć po przez wykonywanie podstawowych badań raz do roku.

3. Ruch to zdrowie, każdy lekarz ci to powie. Tylko trzeba wiedzieć jak i co ćwiczyć, a to jest bardzo trudne, bo każdy jest inny i potrzebuje czegoś innego. Zawsze i tak musisz zacząć od początku, od podstaw czy to jesteś w domu czy na siłowni. Czyli od razu nie zgubisz kilogramów, bo na początku schodzi woda, a 2 miesiące to jest za mało na odchudzanie wielu kilogramów.

Do tego dochodzi wiek, metabolizm i wiele innych czynników związanych z Twoją osoba.

4.Zaplanuj swój cel na długie lata. To nie są wyścigi tylko twoje ciało i zdrowie. Jeśli tyłaś przez 5 lat to i chudnij z głową. Nawet jeśli nie widzisz efektów od razu, nie zatrzymuj się. Zwiększ aktywność po 3 miesiącach i tak cały rok. Nie dość, że schudniesz to nabierzesz kondycji, bedziesz wytrenowana i wzmocnisz cały organizm.

Jeśli chcesz ze mną zacząć współpracę, kliknij w link i zacznij działać od podstaw

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk