5 sztuczek, aby schudnąć i poprawić swoje zdrowie

odchudzanie

5 sztuczek, aby schudnąć i poprawić swoje zdrowie. Wielu z Was zawsze ma postanowienia noworoczne, które wymagają zmian w Twoim stylu życia i drastyczne się kończą te postanowienia noworocznew ten sam sposób … kiedy zabrakło motywacji się mniej więcej w połowie stycznia!

Zamiast próbować wprowadzić zmiany do swojego życia na szybko,  oto cztery sztuczki  zdrowotne, które pomogą Ci schudnąć, zwiększyć Twoja energię, poprawić Twoją urodę i spełnić w  2017 roku Twoje najzdrowsze postanowienie!

 

Lemon water

Pij wodę z cytryną z samego rana po przebudzeniu
w każdy dzień, wyciśnij pół cytryny do kubka oczyszczonej wody o temperaturze pokojowej i pij co najmniej dziesięć minut przed spożyciem jedzenia. Picie wody z cytryną pomaga organizmowi wyeliminować toksyny, poprawić trawienie, pobudza metabolizm i zwiększa energię.

 

 

 

Matcha green teaZamiast  kawy pij zieloną herbatę. Zielona herbata jest jednym z najzdrowszych napojów na świecie. Jest to bardzo wysoki w przeciwutleniacz, ma 100x więcej EGCg (przeciwutleniacz o właściwościach walki z rakiem) niż jakikolwiek inne herbaty na rynku, hamuje stres, poprawia pamięć, koncentrację, zwiększa poziom energii i wytrzymałości, spala kalorie, odtruwa organizm, wzmacnia układ odpornościowy, poprawia poziom cholesterolu i co ważniejsze ma niesamowity smak.

 

Jedz 2 łyżeczki oleju kokosowego, bo to jest niesamowite. Podczas gdy zielona herbata może być najzdrowszym napojem na świecie, olej kokosowy jest prawdopodobnie najzdrowszym jedzeniem na świecie.

Dodajesz więcej oleju kokosowego do swojej diety, która przyczynia się do zwiększenia energii, zwalcza infekcje, normalizuje funkcjonowanie mózgu, wspomagający odchudzanie, zmniejsza ryzyko chorób serca, wzmocnić skórę i włosy zdrowie, stabilizację tarczycy i poziom cukru we krwi i lepiej wchłonąć składniki odżywcze.

Hodować własne zioła w domu jest niewyczerpanym źródłem świeżych ziół. Zapomnij o wydaniu kilku dolarów na parę gałązek rozmarynu w sklepie spożywczym, wystarczy chwycić nożyczki i rozpocząć własną hodowlę!

Dodawanie ziół do gotowania jest niesamowite. Dodaje, smak, kolor, witaminy, minerały i właściwości lecznicze. Plus hodować własne zioła w domu  jest satysfakcjonującym projektem.

Zrób sobie postanowienie noworoczne, ze od stycznia nie będziesz  jeść cukier (lub przynajmniej ograniczyć na maxa). Cukier jest toksyczny dla organizmu. Zbyt dużo cukru sprawia, że Twój organizm jest podatny na cukrzycę, uszkodzenia serca, tworzy napięte naczyń krwionośnych, zwiększa ryzyko depresji.

Zmniejszenie spożycia cukru może być najlepszą rzeczą, jaką kiedykolwiek zrobisz dla swojego zdrowia, a tego własnie potrzebujesz. 

Twój Dietetyk https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk