Ten 3-składnikowy sok oczyszcza jelito grube – 4 kg mniej

jelito grube, 3 składniki

Ten 3-składnikowy sok oczyszcza jelito grube – 4 kg mniej. Żyjemy w toksycznym świecie. Nasze powietrze i woda są zanieczyszczone i jesteśmy stale bombardowani substancjami chemicznymi w każdym miejscu. W rezultacie chorujemy. Dzieje się tak zwykle dlatego, że nasze narządy trawienne, takie jak okrężnica, nerki i wątroba są tak przepracowane, że uwalnianie toksycznej substancji staje się bardzo trudne.

Kliknij Tutaj po po trening i diete.

Powszechnym problemem zdrowotnym, który widzimy dzisiaj, jest stres w przewodzie pokarmowym. Dziurawe jelito, zespół jelita drażliwego (IBS) i przewlekłe zaparcia, plaga wielu ludzi. W przypadku wadliwego układu trawiennego nasze ciała nie mogą usuwać odpadów, które przenoszą toksyny, które powinny być eliminowane w ciągu dnia.

Ten 3-składnikowy sok oczyszcza jelito pomaga poprawić funkcjonowanie przewodu pokarmowego i zapewnia właściwe usuwanie odpadów oraz uwalnianie kilogramów toksyn z organizmu. Sok jabłkowy ma silne działanie oczyszczające. Energia w jabłkach jest tak silna, że ​​dosłownie wypycha toksyczną substancję z okrężnicy. Pozwoli ci to odczuwać mniej bólu i dyskomfortu spowodowanego niestrawnością.

Imbir to kolejny świetny środek do oczyszczania jelita grubego. Wspomaga oczyszczanie żołądka i górnego odcinka przewodu pokarmowego. Zmniejsza skurcze jelita grubego, pochłania i neutralizuje toksyny w jelicie i zwiększa wydzielanie soków trawiennych, takich jak żółć i ślina. Łagodzi również jelita i wspomaga trawienie, zwiększając perystaltykę jelit (ruch pokarmu przez przewód pokarmowy.

Cytryna jest kolejnym ważnym składnikiem, ponieważ jest bogata w witaminę C, jeden z najsilniejszych związków detoksykacyjnych. Sól morska pomaga w trawieniu i wypycha odpady przez organizm, dzięki czemu będziesz zachęcany do wypróżnienia.

Uwolnij kilogramy toksyn tym 3-składnikowym sokiem oczyszczającym jelita grubego

Składniki:

– 5 ekologicznych jabłek
– 4 cale świeżego korzenia imbiru
– 1 cytryna obrana
– 1/2 łyżeczki sól morska himalajska
– 1/2 szklanki ciepłej wody

Metoda:

1. Sok z jabłek, imbiru i cytryny wycisnąć i przelać do naczynia.
2. Rozpuścić sól morską w ogrzanej wodzie. Dodać do składników.
3. Połącz sok z etapu 1 ze słoną wodą z kroku 2.

Jak pić:

Pij jedną szklankę tej mieszanki każdego ranka na pusty żołądek. Spraw, aby był świeży każdego dnia.

Promocja Świąteczna nawet do 80% ⁉️ Kochani już za chwilę, już za chwileczkę rusza mój kolejny projekt, który ma trafić do osób, które chcą schudną do lata, zgubić oponkę na brzuchu, potrenować czy też mieć ułożoną dietę tylko dla siebie oraz mnóstwo różnych przepisów💞 Jest to projekt, którego jeszcze nie ma w Polsce 💪 Obserwujcie mój Facebook i zgarnięcie wszystko co jest możliwe 🔥 

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk