5 powodów dlaczego nie chudniesz – Gosia Klos

5 powodów dlaczego nie chudniesz

5 powodów dlaczego nie chudniesz – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg. Zbliża się wiosna a Ty zaczynasz szukać trenera lub dietetyka, który pomoże Ci zgubić zbędne kilogramy. Problem jest taki, że teraz każdy jest teraz trenerem lub dietetykiem, wystarczy tylko wpisać działalność gospodarcza do rejestru i już. Nie jest wymagany żaden dokument ukończeni szkoły tylko można działać na podstawie np: wystąpienia w zawodach kulturystycznych lub po prostu się odchudzić i dana osoba zostaje Dietetykiem lub Trenerem Osobisty.

Szkoda mi jest tych osób, którzy już wydali pieniążki  na różne diety czy treningi online, bez wstępnej konsultacji, zrobionych badań itd. Nawet niektóre duże strony internetowe nie mają zabezpieczeń zrobionych na swoich stronach, a przecież jest to bardzo ważne, aby klient miał zabezpieczone swoje dane konta bankowego i swoje osobowe dane. Jeśli czytasz teraz moją stronę to spójrz na górę i możesz zauważyć przy nazwie mataleo.eu małą kłódeczkę. To znaczy, że strona jest w pełni zabezpieczona i możesz spokojnie wykupić swój plan dietetyczno-treningowy.

Próbujesz różnych diet i ćwiczeń, aby stracić dodatkowe kilogramy, ale one po prostu nie działają. Oto wyjaśnimy dlaczego. Podam Ci listę powodów, dla których nie tracisz swojej wagi.

1. Nie spożywasz wystarczająco dużo białka
Białko jest jednym z niezbędnych składników odżywczych do utraty wagi. Jeśli spożywasz białko o 25-30% kalorii, zwiększysz swój metabolizm o 80-100 kalorii dziennie. Zmniejsza również Twoje pragnienie i pomaga czuć się pełnym przez długi czas.

2. Nie wypijasz wystarczającej ilości wody
Wszyscy wiemy, że picie dużej ilości wody pomaga nam stracić dodatkową wagę. Kiedy nasze ciało jest odwodnione, nasze narządy nie mogą działać prawidłowo, a żywność nie może być strawiona we właściwy sposób. Nasz metabolizm również się zmniejsza i nie uzyskujemy oczekiwanych rezultatów z naszej diety czy treningów.

3. Niewystarczająca ilość snu
Kiedy nie mamy wystarczająco dużo snu, nasze ciało cierpi na brak równowagi hormonalnej. Nasze poziomy leptyny, które zmniejszają apetyt, są obniżane i nasilają się poziomy greliny, które zwiększają apetyt. Dlatego przejadamy się i dostajemy więcej niechcianych kilogramów.

4. Nie jesz śniadania
Pomijanie śniadania to najgorsza decyzja, jaką możesz podjąć. Ciało będzie trzymać się tłuszczów, ponieważ  głoduje. Udowodniono, że ludzie, którzy jedzą śniadanie regularnie tracą na wadze, niż ludzie, którzy go opuszczają.

5. Nie ćwiczysz wystarczająco
Regularne ćwiczenia są niezwykle ważne dla utraty wagi. Zaleca się minimum 150 minut ćwiczeń na tydzień, ale 240 minut jest idealne. Powinnaś wykonać więcej ćwiczeń siłowych niż kardio, aby wzmocnić mięśnie. Zrób to codziennie rano po przebudzeniu, pobudzi twoje ciało i poprawi nastrój. Będzie również trzymać cię z dala od zachcianek.

To są podstawowe zasady, które nie wymagają dużego wysiłku, a dużo może zmienić w twoim życiu. To nie są wymyślone zasady, tylko sprawdzone przez moje podopieczne i które stosują caly czas, bo to podstawa do uzyskania pięknej i zdrowej sylwetki.

Kontakt w sprawie współpracy    >>>>  m.klos@mataleo.eu

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk