5 Porad Utraty Wagi dla Każdej Części Ciała

brzuch i okolice brzucha

5 Porad Utraty Wagi dla Każdej Części Ciała. Według naukowców, rozmieszczenie tłuszczu w określonej części ciała ujawnia wiele informacji na temat nawyków zdrowotnych danej osoby, ale jednocześnie pomaga również w procesie jej utraty. W związku z tym ujawnimy 5 nieocenionych zasad utraty wagi, które instruują Cię, jak stracić nadmiar tłuszczu i uzyskać ciało, które zawsze chciałeś.

W związku z tym ujawnimy 5 nieocenionych zasad utraty wagi, które instruują Cię, jak stracić nadmiar tłuszczu i uzyskać ciało, które zawsze chciałaś.

1. Ciało wyższe

Jeśli tłuszcz jest zwykle ukryty na przedramionach, dłoniach, plecach, barkach, klatce piersiowej, plecach lub brzuchu, jest to kolejna wskazówka, że ​​jesteś fizycznie nieaktywna i spożywasz niezdrowe pokarmy.
Dlatego musisz wprowadzić pewne zmiany w swoich nawykach żywieniowych i codziennie spożywać 2000 kalorii i ćwiczyć 5 razy w tygodniu przez 30 do 60 minut. Aby uzyskać najlepszy wynik, wybierz kilka skutecznych ćwiczeń z hanelkami, a także kilka przysiadów i pompek, aby dotrzeć do obszaru górnej części ciała.

Tutaj Klikaj po trening online.

2. Obszar brzucha od pępka do odcinka lędźwiowego 

Jeśli brzuch jest obszarem, w którym gromadzi się nadmierna ilość tłuszczu, oznacza to, że organizm wytwarza nadmierne ilości kortyzolu, hormonu stresu. Dlatego musisz wziąć udział w sesjach ćwiczeń, jogi lub pilates i zacząć spożywać pokarmy bogate w minerały, włókna i witaminy.
Ponadto, jeśli brzuch jest cały czas napompowany, może to być wynikiem nadmiernego spożycia alkoholu lub kłopotów z oddychaniem. W takim przypadku zmniejsz spożycie alkoholu i skonsultuj się z lekarzem na temat trudności w oddychaniu.

3. Cały grzbiet i okolica brzucha od klatki piersiowej

Jeśli przybierzesz na wadze w tych obszarach, oznacza to, że jesz niezdrowe pokarmy lub opuszczasz posiłki, a następnie przejadacie się. Co więcej, oznacza to, że nie jesteś wystarczająco aktywna fizycznie.
Aby schudnąć, musisz zacząć jeść zdrową dietę i regularnie spożywać 5 posiłków w ciągu dnia. Te posiłki powinny być w umiarkowanych ilościach i obfite w zdrową żywność, ale nie bogate w kalorie. Musisz też być bardziej aktywny, pływać, biegać, ćwiczyć brzuch i plecy oraz chodzić.

4. Obszar brzucha, ud i pośladków

Obszary te znajdują się w „strefie krytycznej” u kobiet, a to oznacza, że ​​w większości przypadków nagromadzenie nadwagi w tych częściach ciała jest spowodowane brakiem aktywności fizycznej. Te obszary mówią o chorobach jakie możesz w sobie nosić np. chora tarczyca. Dlatego zalecam uprawianie sportu – jazdę na rowerze, trening z hantlami indywidualny  w celu dotarcia do tych problematycznych obszarów.

5. Obszar brzucha, pośladki i nogi

W większości przypadków kobiety zazwyczaj przybierają na wadze w dolnej części ciała w wyniku ciąży. Dlatego musisz zacząć ćwiczyć dla wytrzymałości w dolnym ciele, więc powinieneś jeździć na rowerze lub zacząć od okrągłego treningu.

Każda kobieta jest inna i wymaga innego podejścia. Jeśli jesteś chora na jakąś chorobę, na pewno musisz mieć indywidualne podejście.

Zgłoś się do mnie na 

m.klos@mataleo.eu

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk