1 Tydzień wyzwania w zakresie urody

Operacja twarzy - krostki na twarzy

1 Tydzień wyzwania w zakresie urody, które może pomóc w zmniejszeniu plam na twarzy. Większość kobiet często boryka się z problemem czarnych plam na twarzy. Ten problem skóry staje się naszym nieszczęściem. Co powinniśmy zrobić, aby pozbyć się plam na twarzy?

Najpierw musisz znaleźć przyczynę plam na twarzy. Dlaczego się pojawiły? Istnieje wiele przyczyn:

  • ekspozycja na słońce
  • hormonowa nierównowaga
  • ciąża
  • niektóre leki
  • niedobory witaminy
  • brak snu
  • naprężenie

Jeśli masz taki problem, nie powinieneś się martwić, ponieważ istnieje wiele możliwych metod leczenia, takich jak peelingi kwasowe i domowe środki zaradcze. Powinnaś również normalizować dietę, jeść więcej warzyw i owoców; nie używaj kosmetyków w ciągu tygodnia.

Uważam, że powinnaś wiedzieć, jak pozbyć się plam na twarzy za pomocą domowych środków zaradczych. Domowe środki są bezpieczniejsze niż konwencjonalne rozwiązania i nie powodują prawie żadnych skutków ubocznych.  Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie kilka skutecznych przepisów. Wszystko czego potrzebujesz to proste rzeczy z półki w kuchni. Powinieneś przewinąć w dół, aby zobaczyć te magiczne przepisy.

# 1. Sok cytrynowy

Cytryny zawierają witaminę C, która może rozjaśnić plamy na twarzy. Jest to szybkie i łatwe rozwiązanie, które można łatwo zastosować. Umieść trochę świeżego soku z cytryny na waciku i wetrzyj go bezpośrednio w dotkniętą skórę. Pozostawić do wyschnięcia, a następnie zmyć czystą wodą.

# 2. Ziemniak

Ziemniaki mają zdolność wybielania. Dlatego właśnie pocieranie ziemniaków plamami na twarzy może pomóc w osiągnięciu doskonałych rezultatów.

# 3. Maślanka

Podobnie jak sok z cytryny i ziemniaki, maślanka pomaga również wybielić plamy na twarzy. Wystarczy zanurzyć wacika w mleku i przetrzeć go bezpośrednio na miejscu. Pozostawić na około 10 minut, a następnie zmyć. Powtórz tę procedurę dwa razy dziennie.

# 4. Aloes

To lekarstwo jest doskonałym naturalnym korektorem ciemnych plam. Musisz wyodrębnić świeży żel z aloesu z liści aloesu i zastosować go bezpośrednio na obszarach problemowych. Pozostaw go na 15 do 20 minut, a następnie spłucz twarz.

# 5. Kurkuma

Kurkuma to jedna z najpopularniejszych metod usuwania plamek. Zmniejsza pigmentację i przebarwienia skóry. Potrzebujesz 2 łyżeczek kurkumy i odrobiny mleka i soku z cytryny. Połącz wszystkie te składniki, aby uzyskać gęstą pastę. Zastosuj go do skóry, gdzie jest kilka miejsc.

# 6. Papaja

Papaya jest dobrym lekarstwem na wygładzenie koloru skóry i pomoc w blaknięciu plamek. Nałożyć papkę dojrzałej papai na skórę i pozostawić na około 20 minut, a następnie spłukać.

Podziel się tym ze znajomymi i rodziną i daj nam znać, co myślisz w komentarzach poniżej.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk