5-minutowy trening, który zmieni Twoje ciało w 30 dni

brzuch i ćwiczenia

5-minutowy trening, który zmieni Twoje ciało w 30 dni. Wykonywanie deski jest jednym z najbardziej popularnych i skutecznych rodzajów ćwiczeń na całym świecie. Trening z deską pomaga wzmacniać nie tylko mięśnie brzucha, ale także mięśnie ramion, a właściwie wszystkie mięśnie w ciele.

Jeśli więc nie próbowałaś już robić je ćwiczyć, oto prosty plan robienia deski, który pomoże Ci poczuć się wspaniale – i zajmuje tylko 5 minut każdego dnia. Możesz zrobić sobie te ćwiczenia na czczo lub po pracy, ale musi być robione systematycznie prze 3 miesiące. Zrób sobie zdjęcie przed wyzwaniem i po 3 miesiącach. 

Trening jest bardzo prosty i trwa 5 minut. Zacznij od 30 sekund, a po  3 tygodniach dodaj kolejne 15 sekund i tak powoli do przodu, aż będzie 5 minut. Nie musisz zaraz gór przenosić, ale od czegoś musisz zacząć.

Daj mi znać jak ci idzie po 2 tygodniach. Napisz do mnie lub pod artykułem w komentarzach. Powodzenia!

Zapraszam. Pomagam kobietom osiągnąć ich cele w odchudzaniu w każdej chorobie od 19 lat, jednocześnie pomagając im  w wyborze odpowiednich planów posiłków i skutecznych treningów. Kliknąć w link i działaj. 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk