5 Ćwiczeń na Twoje Plecy i Boczki – VIDEO

Trening na boczki - Video - Gosia Klos

5 Ćwiczeń na Twoje Plecy i Boczki. Nawet najsilniejsze kobiety są wrażliwe na denerwujące wybrzuszenie, które wystaje z boku biustonosza, przez rękaw podkoszulek. Czy zawsze z tym masz problem? 90% kobiet ma i będzie miało, gdyż nie wiecie co można zrobić z tym problemem. A problem jest duży. Otyłość to jest i będzie problemem nawet za 30 lat. Jestem po świeżej konferencji medycznej, która odbyła się we Warszawie na Uniwersytecie Medycznym i musze wam powiedzieć, że dowody są przerażająco co będzie siedziało za parę lat, a za 30 lat to będzie epidemia otyłości. Wasze dzieci bedą do mnie pisały, żeby im pomóc.  Raport WHO mówi za siebie.

Aktywność fizyczna jest bardzo istotna zarówno z punktu widzenia utrzymywania właściwej masy ciała, jak i dobrego stanu zdrowia, dlatego należy opracowywać odpowiedni trening, który jest dopasowany indywidualnie, dostosowany do różnych potrzeb i możliwości, w zależności od uwarunkowań. Dlatego tak ważna jest indywidualna współpraca z konsultacją online.

Przyczyną nadwagi i otyłości jest zachwianie bilansu energetycznego spowodowane przyjmowaniem w formie pokarmów i napojów większej ilości kalorii, niż zużywane jest przez organizm. Sprzyja temu nieaktywny tryb życia, popularność produktów spożywczych o dużej zawartości cukru, przemiany technologiczne redukujące wysiłek fizyczny, środowisko, w którym funkcjonujemy (brak lub utrudniony dostęp do infrastruktury umożliwiającej aktywność, siedząca praca i praca w godzinach nocnych, niedostateczna regulacja reklamy produktów spożywczych, ograniczony dostęp do zdrowego jedzenia), czynniki genetyczne oraz wpływ rodziny (dzieci otyłych rodziców częściej są otyłe).

Prawdopodobieństwo wystąpienia nadmiernej masy ciała zwiększa się wraz z gorszym stanem zdrowia, w tym zwłaszcza gdy występują choroby endokrynologiczne, takie jak niedoczynność tarczycy czy zespół policystycznych jajników. Jako inne przyczyny wskazuje się również: przyjmowanie leków, w tym zwłaszcza niektórych kortykosteroidów, leków przeciw‐ depresyjnych i leków przeciwdrgawkowych, oraz czynniki psychologiczne, w tym m.in. związane ze sposobem reagowania na stres. Na wystąpienie nadwagi i otyłości może mieć wpływ również rzucenie palenia, wiek, ciąża i brak snu.

Jak zostaniesz mamą i przekroczysz 40 lat to pewnie dopiero zrozumiesz o czym piszę, bo teraz nikt nie ma czasu nawet na spacer, ale jak zacznie cie łupać tu i tam to poczujesz i może zaczniesz działać.

Napisz do mnie i zacznij treningi online na >>>>

m.klos@mataleo.eu

Dziś przedstawię ci trening na tylne boczki, barki i klatkę piersiową. Ten trening możesz wykonać w domu lub na siłowni. Staraj sie nie bujać, kiedy stoisz, a kiedy leżysz dociśnij dolny odcinek kręgosłupa do podłogi. Ćwiczenia są proste, ale nie będą działały jeśli nie będziesz je wykonywać poprawnie technicznie. Wiec lecimy i ćwiczy.

Przygotuj kij od szczotki i obciążenia 1 kg na początek. Zrób 20 powtórzena 4 serie przez 5 dni. 10 min rozgrzewki. Możesz teraz łączyć moje treningi, które wczesnej opisałam i wstawiłam Video.

1. Ćwiczenie.

2.Ćwiczenie. 

3.Ćwiczenie.

4.Ćwiczenie.

5.Ćwiczenie.

 Twój Trener https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

Zródło

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk