3 Ćwiczenia z gumami i ciężarkami – VIDEO

Bioderkowy trening - Gosia Klos

3 Ćwiczenia z gumami i ciężarkami – VIDEO. Z doświadczenia wiem, że nie każdy lubi gumy i jest to forma ćwiczeń mało popularna z tego powodu, że nikt nie wie jak wykonywać ćwiczenia z gumą. Jedno jest pewne, że ja bede wstawiać video z różnymi treningami na ramiona, nogi z gumami, piłką i hantelkami.

Żeby schudnąć z brzucha wystarczy ograniczyć cukier i dużo pić. Dodać do tego moje treningi i gotowe. Wystający brzuch może świadczyć także o wzdęciach i zaparciach. Nagromadzone w jelitach produkty przemiany materii ( jedzenie białego chleba ) i gazy wypychają go nieestetycznie do przodu. Taki brzuch często boli. Z doświadczenia wiem, że wzdęcia prawie zawsze świadczą o chorobach jelit – nietolerancjach pokarmowych, zaburzeniach hormonalnych, zespole jelita drażliwego. Takim osobom potrzebna jest wizyta u gastrologa. Pamiętaj i zapewnieniu sobie w diecie błonnika, który powinien być  przyjmowany dziennie nie więcej niż 35-45 g. Przy błonniku trzeba zadbać o płyny – w sumie 3 litra dziennie. Jeśli pijemy mało albo zjadamy za dużo błonnika, to efekt będzie odwrotny – zamiast udrożnić jelita, zakorkujemy je, bo błonnik potrzebuje wody.

Wystający brzuch to nie tylko tłuszcz

Przednia ściana brzucha zbudowana jest z siedmiu warstw: skóra, tkanka podskórna, powięź podskórna, powięź powierzchowna, mięśnie i rozcięgna, powięź poprzeczna oraz otrzewna ścienna. Wystający brzuch to efekt zwiększonej ilości tkanki tłuszczowej  nagromadzonej w tkance podskórnej oraz tkanki tłuszczowej trzewnej. Obwód w talii powiększają też rozciągnięte, „przekarmione” narządy wewnętrzne. Wiec jak sama widzisz jest tego troche.

Napięty brzuch to podstawa

Przed wykonaniem każdego ćwiczenia równoważnego koniecznie napnij brzuch, nie zatrzymując przy tym oddechu. W ten sposób aktywujesz mięśnie, które wspierają kręgosłup i pozwalają z większą łatwością utrzymać równowagę.

Lecimy z treningiem. Zrób 4 serie po 20 powtórzeń na każdą nogę! Trzecie ćwiczenie możesz dać na początek jako rozgrzewka 20 pajaców po 4 serie. Dodaj gumy na nogi i działaj. 

 

 

Napisz do mnie jeśli chcesz zmienić coś w swoim ciele i umyśle. Sukces w odchudzaniu odnoszą więc Ci, których motywacja jest „pozytywna” i Ci, którzy wybierają odpowiednią osobę, która pomoże Ci w tym odchudzaniu.

m.klos@mataleo.eu

Jeśli tekst i video Ci się spodobał, to proszę zostaw po sobie ślad – polub, skomentuj, udostępnij.

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk