3 Proste Ćwiczenia na Dolne Fałdy dla Początkujących – Video – Gosia Klos

Brzuszek i trening domowy dla poczatkujących

3 Proste Ćwiczenia na Dolne Fałdy dla Początkujących – Video – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

Jeśli chcesz mieć doskonały brzuch, ale nie wiesz jak je robić, pomogę Ci w tym. Oto 3 proste ćwiczeń, które musisz wykonać.. Dzięki tym ćwiczeniom Twoje mięśnie brzucha będą mocne. Wykonuj to ćwiczenie 3-4 razy w tygodniu.

1.Ćwiczenie na boczki.

– Połóż się na podłodze z ugiętymi kolanami, trzymając nad głową piłkę lekarską. – Utrzymując proste ramiona i napięte mięśnie brzucha, podnieś piłkę nad kolana. – Opuść plecy, aby rozpocząć. To jest jeden przedstawiciel. Zrób 10 powtórzeń 2 serie – Podczas następnego powtórzenia podnieś piłkę i obróć, aby opuścić ją poza prawe biodro. Odwróć, aby powrócić do początku. – Powtórz po lewej; kontynuuj naprzemiennie przez 20 całkowitych powtórzeń.

Ćwiczenie na brzuch z piłką

2.Brzuszki na leżąco.

– Połóż się z niepracującą ręką za głową i ramieniem roboczym wyciągniętym w bok w „V” z dłonią skierowaną w dół. – Wyciągnij ramię robocze w poprzek ciała i wykonując lekkie skręcenie. – Zegnij kolana i unieś, wsuwając kolana w klatkę piersiową i kołysząc stopami w prawo. – Wróć do pozycji wyjściowej i zacznij od nowa. – ZRÓB 50 powtórzeń 2 serie, a następnie zmień strony. 

Brzuszki boczne leżąc na macie

3.Brzuszki na macie dla początkujących.

– Połóż się na plecach z ugiętymi kolanami, stopami na podłodze i rękami luźno umieszczonymi za głową. – Przysuń klatkę piersiową do miednicy, a następnie wróć do pozycji wyjściowej. Zrób 20 powtórzeń 3 serie. Pamiętaj aby nie ciągnąć głowy rękoma do przodu.

Brzuszki na macie dla początkujących

Mam dla was niespodziankę za darmo, która może pomóc w odchudzaniu początkującym osobom. Jedynie co musisz zrobić to udostępnić dalej artykuł.

Kliknij tutaj i zacznij działać.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk