5 Ćwiczeń na Brzuszek i Boczki – VIDEO

Ćwiczenia na fałdy brzucha

5 Ćwiczeń na Brzuszek i Boczki – VIDEO. Nawet jeśli internet jest pełen informacji na temat spalania z brzucha , musisz wiedzieć, że nie ma żadnych skrótów, aby uzyskać szybko płaski brzuch. Możesz osiągnąć sześciopak tylko poprzez połączenie odpowiedniej diety i ćwiczeń wzmacniających kręgosłup i cale ciało, cardio.

Więc co jeść, aby uzyskać płaski brzuch? Jakie ruchy najlepiej pasują do okolicy brzucha? Te dwa pytania są jak punkt wyjścia do uzyskania silnych mięśni brzucha; jeśli nie znasz odpowiedzi, nie powinnaś angażować się w ten proces. Porozmawiaj z kimś wykwalifikowanym i zacznij dbać o siebie.

Prosty fakt – każdy ma sześciopak pod zwojami tłuszczu na brzuchu,  aby sie do niego dostać, potrzeba wiele pracy i czasu.  Teraz zobaczmy, jakie rodzaj żywności musisz jeść, aby przyspieszyć proces budowania mięśni brzucha i całego ciała.

6 najlepszych potraw na sześciopak
1. Orzechy
Orzechy są używane do odzyskania mięśni po treningu. Należą do nich orzechy włoskie, migdały i orzechy nerkowca.

2. Oliwa z oliwek
Przygotuj jedzenie z oliwą z oliwek, aby zapobiec rozpadowi mięśni.

3. Zielone warzywa
Jedz zielone warzywa, aby uzyskać codzienne zalecane spożycie witamin, minerałów i przeciwutleniaczy.

4. Całe ziarna
Zachowaj pełny żołądek, dodając błonnik z pełnego ziarna do każdego posiłku.

5. Jagody
Jedz jagody, maliny i truskawki, aby dodać więcej witaminy C, błonnika i przeciwutleniaczy do swojej diety.

6. Pokarmy bogate w białko
Jeśli chcesz zbudować masę mięśniową, może to być sześciopak  lub jakikolwiek inny mięsień w twoim ciele, musisz jeść pokarmy o wysokiej zawartości białka.

Kliknij Tutaj Jeśli chcesz zacząć ze mną współpracę

Teraz skupimy się na treningu! 

1. Skręty boczne w siadzie. Można sobie wsiąść 1 – 2 kg w dłonie jeśli jesteś na zaawansowanym treningu. Skręcamy tylko tułowiem. Można stopy opuścić na początek na macie. Zrób po 15 3 serie na każdą stronę.

 

 

2.Opuszczamy nogi do dołu. Brodę dajemy do klatki piersiowej, a stopy opuszczamy na tyle na ile pozwala ci kręgosłup. Zrób na początek 12 powtórzeń 3 serie. 

 

3. Nożyce. Jedno z prostych ćwiczeń na brzuch. Pamiętaj aby nie ciągnąć głowy ramionami. Zrób na początek 12 powtórzeń 3 serie.

 

4. Plank boczny. Możesz na początek tylko bioderka dać do góry i na dół, a po miesiącu dodać ramiona. Plecy trzymaj prosto. Zrób na początek 12 powtórzeń 3 serie.

 

 

5. Mięśnie brzucha to najbardziej i skuteczna ćwiczenie, nie jest takie kontuzyjne. Łokcie ramion zawsze trzymaj na zewnątrz. Zrób na początek 12 powtórzeń 3 serie.

Kliknij Tutaj Jeśli chcesz zacząć ze mną współpracę

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk