Koktajl na tłuszcz – zniknie w ciągu 10 dni!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk

Koktajl na tłuszcz – zniknie w ciągu 10 dni! W dzisiejszym artykule podzielę się z Wami jednym przepisem, który jest idealny dla wszystkich tych, którzy chcieliby rzucić kilka kilogramów i odzyskać formę. Przepis zawiera cynamon i miód, dwa super korzystne dla zdrowia składniki, które oprócz spalania tłuszczu poprawią również ogólny stan zdrowia.

Ta cudowna kombinacja poprawi trawienie, przyspieszy metabolizm i odtoksoksiuje twoje ciało. Przyczyni się do stworzenia środowiska alkalicznego w Twoim ciele i pomoże Ci łatwiej rozkładać tłuszcz.

Kliknij Tutaj po swój pakiet.

Cynamon to aromatyczna przyprawa, którą wszyscy lubimy i używamy w naszej kuchni, ale nie jesteśmy w pełni świadomi jej ogromnych korzyści zdrowotnych. Ta aromatyczna przyprawa poprawia wchłanianie składników odżywczych i reguluje poziom insuliny, zapobiegając cukrzycy.

Natomiast miód jest eliksirem zdrowia, który wspomaga trawienie i proces spalania tłuszczu, przyspiesza metabolizm i pomaga nam schudnąć w procesie.

Oto, jak możesz przygotować napój odchudzający:

Potrzebne składniki:

2 łyżki cynamonu (cynamon cejloński jest najlepszy, jeśli można go znaleźć)
1 łyżka miodu ekologicznego
1 szklanka wody

Sposób przygotowania i zastosowanie:

Wlać wodę do garnka i doprowadzić do wrzenia. Dodaj cynamon i gotuj na wolnym ogniu przez kilka minut. Odłóż  na bok, wyłącz kuchenkę i pozwól jej trochę się ochłodzić. Na koniec dodaj miód i mieszaj wszystko, aby połączyć składniki

Wypij szklankę tej mieszanki codziennie rano na pusty żołądek, aż będziesz zadowolona z postępów odchudzania. Bardzo szybko zauważysz pierwsze wyniki. Dodaj do tego treningi, a wynik będzie o wiele lepszy.

Kliknij Tutaj po swój pakiet.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk