4 suplementy na twoje Pośladki – Zobacz Owe Produkty

pośladki i suplementy

4 suplementy na twoje Pośladki – Zobacz Owe Produkty. Oto prawda. „Większość suplementów na rynku nie działa”. W Polsce na suplementy firmy zarabiają ponad 3 miliony złotych i co roku ta kwota rośnie. Jesteście leniwi i chcecie szybkich efektów – dlatego tak się dzieje.

Kliknij tutaj po współpracę. Ćwicz, kiedy inni tylko marzą!

Tak, składają wielkie obietnice, a opakowanie wygląda bardzo atrakcyjnie, ale w rzeczywistości większość z nich to strata pieniędzy.

W tym konkretnym przewodniku będę mówić o suplementach, które mogą pomóc w zdobywaniu swoich celu, ale to tylko 5% całego sukces Resztę 95% to treningi i dieta. Teraz pamiętaj, że nie możesz budować pośladków tylko na suplementach.

Gdyby tak było, zdobycie większego tyłka byłoby łatwe. Ciężka praca z ciężarami zbuduje piękne pośladki i oczywiście cierpliwość!

Musisz spełnić pewne wymagania PRZED zakupem jakichkolwiek suplementów. Nigdy nie zobaczysz żadnych korzyści, dopóki nie ustawisz odpowiedniego fundamentu.

Aby rosnąć większe pośladki, potrzebujesz 2 rzeczy:

Indywidualny trening specyficzny dla pośladków 3 razy w tygodniu.
Jedzenie w nadmiarze kalorii, głównie pokarmów wysokobiałkowych.

Napiszę dziś o 4 suplementach, które w 5% pomogą w ujędrnianiu pośladków i całego ciała. 

1. Proszek białkowy 

Jest to suplement nr 1, którego potrzebujesz, aby wspomóc wzrost mięśni. Dlaczego go potrzebujesz?

Cóż, jedzenie nadwyżki kalorii brzmi zabawnie, dopóki nie zaczniesz tego robić. Nie jest łatwo próbować zaspokoić codzienne zapotrzebowanie na białko tylko w zdrowej żywności. Tak, to możliwe, ale dla większości ludzi jest to trudne. W tym miejscu przydaje się shake proteinowy.

Aby zbudować mięśnie, musisz spożywać co najmniej 1 g białka na masę ciała, a przy większości proszków białkowych można łatwo uzyskać 20-30 g na miarkę do 250 ml wody.

Pamiętaj o tym, że bardzo dużo shake proteinowych maja wiele szkodliwych składników. Jestem pewna, że jesteś bombardowana wpływowymi osobami promującymi inne suplementy białkowe co drugi tydzień.

A może widziałaś  reklamy w całym Internecie.

Rzecz w tym, że większość tych proszków jest zapakowana w składniki, które nie są zdrowe.

Oto lista składników, których należy unikać w koktajlach proteinowych:

Sztuczne słodziki i cukier
Oleje roślinne i tłuszcze
Zagęszczacze i gumy (zwłaszcza guma ksantanowa, która jest wytwarzana z soi GMO lub kukurydzy)
Wypełniacze – są one szalone, ponieważ producenci stosują „masę” proszku, aby zaoszczędzić pieniądze.

Pomyśl o swoim ciele jako inwestycji. Zanim coś kupisz, czytaj etykiety na opakowaniach.  Im czystsze rzeczy zużywasz, tym zdrowiej będziesz się czuła i wyglądała. Pamiętaj!

2. Proszek kreatyny

Kreatyna jest zasadniczo substancją znajdującą się w komórkach mięśniowych. To, co robi, pomaga mięśniom produkować maksymalną energię podczas intensywnych treningów.

Aby uzyskać najlepsze wyniki z kreatyny, weź ją przed i po treningu siłowym. Zrób to 45 minut przed treningiem, to pomoże ci przećwiczyć treningi, spychając mięśnie do granic możliwości.

Badania wykazały, że pomaga to zwiększyć masę mięśniową  siłę i ogólną wydajność podczas treningów.

3. Aminokwas rozgałęziony (BCAA)

Bcaa pewnością mogą pomóc w budowaniu pośladków. Niezbędne aminokwasy od leucyny, izoleucyny do waliny, stanowią około 35% białka mięśniowego w organizmie.

Wyodrębniamy BCAA w  pokarmach takich jak:

Jajka, wołowina i kurczak
soczewica
mleko
brązowy ryż
Orzechy
Nasiona dyni

Stosowanie BCAA może również przyspieszyć regenerację białek mięśniowych po intensywnych treningach. Istnieje 20 różnych aminokwasów, ale leucyna jest gwiazdą w tej grupie, jeśli chodzi o budowanie mięśni.

4. Witaminy 

Jeśli masz rozpisaną dobrą dietę, to naprawdę nie potrzebujesz suplementu wielowitaminowego. Niektóre osoby są bardzo zajęte, a w niektóre dni dieta może być niewystarczająca w dostarczaniu wszystkich niezbędnych witamin.

Dlatego otrzymanie suplementu wielowitaminowego sprawi, że wszystkie podstawy zostaną pokryte. Nie jest trudno je zdobyć, ponieważ można je dostać w dowolnej aptece w okolicy. Dodatkowo są bardzo przystępnej cenie.

Odpowiednia dieta i trening dadzą 100% sukcesu, a suplementy to tylko mały dodatek. Jeśli stosujesz suplementy przez dłuższy czas zdrób sobie badania wątrobowy:

  • Próby wątrobowe: białko całkowite, Bilirubina całkowita, ASPAT, ALAT
  • GGTP

i pracę nerek:

  • Proby nerkowe: Mocznik, Kreatynina, Kwas moczowy
  • Posiew moczu
  • Analiza moczu

Kliknij tutaj po współpracę. Ćwicz, kiedy inni tylko marzą!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk