Największy Błąd utraty tłuszczu – ZATRZYMAJ TERAZ

Największy Błąd utraty tłuszczu – ZATRZYMAJ TERAZ. Jaki jest największy błąd odchudzania, jaki popełnia większość kobiet? Zwracanie uwagi na wagę jest jednym z najgorszych błędów związanych z utratą wagi. Jeśli chcesz osiągnąć utratę tkanki tłuszczowej, warzenie się codziennie nie jest najdokładniejszym narzędziem do oceny postępów.

Kliknij tutaj po współpracę ze mną!

Istnieje wiele powodów, dla których nazywamy to najgorszym błędem w utracie wagi i wyjaśnię to dzisiaj.

Pierwszym powodem, dla którego tylko poleganie na wadze jest naszym błędem utraty wagi, jest to, że oszalejesz. Możemy uzależnić się od wagi i ważyć się zbyt wiele razy dziennie. Nasza naturalna waga również zmienia się w ciągu dnia, z dnia na dzień i w zależności od pory miesiąca. Dlatego wagi nie jest wiarygodnym sposobem oceny postępów i jest jednym z najgorszych błędów dietetycznych, jakie widzimy.

Kolejnym powodem, dla którego ważenie się jest naszym największym błędem w utracie wagi, jest to, że może ci się wydawać, że poczyniłaś postępy, kiedy być może nie. Jeśli tracisz masę mięśniową lub wagę wody zamiast tłuszczu, może to odzwierciedlać wagę, ale nie odzwierciedlać rzeczywistości, czy osiągnęłaś jakąkolwiek utratę tłuszczu.

Innym powodem, dla którego ważenie się jest naszym najgorszym błędem w utracie wagi, jest to, że może sprawić, że myślisz, że nie poczyniłaś postępów, kiedy rzeczywiście masz! Być może straciłaś tłuszcz i zyskałaś masę mięśniową, ale ważysz tak samo.

To jeden z największych powodów, dla których mówimy, że ważenie samodzielnie lub poleganie na wadze jest jednym z największych błędów utraty tłuszczu.

Oto największe powody, dla których warto wyrzucić wagę przez okno:

1) To doprowadza cię do szaleństwa
2) Sprawia, że ​​myślisz, że poczyniłeś postępy, gdy ich nie masz
3) Sprawia, że ​​myślisz, że nie robisz postępów, kiedy robisz

Najlepszym sprawdzeniem swoich wynikiem jest robienie sobie zdjęć co miesiąc, bo czasami nawet mierzenie centymetrem nic nie da, bo się nic nie zmieni. Wygląd i zmiana w ciele, samopoczucie, kondycja doprowadza do zdrowia i to jest najważniejsze, a utrata wagi czy zmiany w ciele to tylko efekt uboczny.

Kliknij tutaj po współpracę ze mną!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk