4 Skuteczne produkty na Odchudzanie

odchudzanie

4 Skuteczne produkty na Odchudzanie. Rozejrzyj się, a zobaczysz, że w wyścigu jest wiele osób, które chcą schudnąć. Na rynku będzie dostępnych produktów, ale nawet żywności, która pomaga skutecznie schudnąć, nic nie jest w stanie pokonać dobrej i zrównoważonej mieszanki składników odżywczych.

Odżywianie jest kluczowym elementem w utrzymaniu ciała i zdrowego stylu życia. Na dłuższą metę musisz przyjrzeć się swojej diecie, która jest bardzo pożywna, ale nie zawiera wszystkich tłuszczów i węglowodanów.

Dobra dieta składa się ze wszystkiego w idealnej równowadze. Będzie tłuszcz, węglowodany, białko i błonnik. Wszystkie powinny być spożywane, ale na umiarkowanym poziomie konsumpcji. Pozwoli to Twojemu ciału zmaksymalizować korzyści płynące z przyjętej diety, ale nie zostaniesz przytłoczony poszczególnymi rodzajami składników odżywczych.

Kliknij Tutaj i napisz do mnie wiadomość.

Do tego musisz dodać odpowiedni trening. Dla osób z nadwagą będzie to inny trening, niż dla osób z problemami kręgosłupa. Pamiętaj, że każdy jest inny i wymaga innego treningu i diety. Zaplanuj tak abyś po 2-3 miesiącach nie żałowała w co zainwestowałaś pieniądze, bo zazwyczaj są wyrzucone w błota, a ty przybrałaś wiecj niż waga była na początku.

1. Płatki owsiane

To prawdopodobnie najlepszy posiłek śniadaniowy dla Ciebie. Ludzie, którzy spożywają płatki owsiane w swojej diecie, mają niższy poziom cholesterolu i tracą masę ciała. Połącz płatki owsiane z owocami i 1 łyżką miodu.

2. Awokado

Awokado jest źródłem zdrowych tłuszczów, które pomagają zabić głód. Awokado pomaga również w redukcji tłuszczu z brzucha. Dodaj sobie pół awokado do obiadu zamiast sałatki.

3.Kasza Jęczmienna

Najlepsza alternatywa dla chleba i ryżu, jest uważana za świetną metodę odchudzania, ponieważ zmniejsza spożycie węglowodanów.

4. Migdały

Chociaż wiemy, że migdały są tłuszczami, badania pokazują, że w rzeczywistości jest to jeden z najlepszych stymulantów dla większej utraty wagi. Todać możesz migdały wszędzie po 20 g do płatków owsianych czy obiadu. Tylko nie do schabowego czy kiełbaski grillowanej.

Te proste 4 produkty pomogą ci w odchudzaniu, ale bez treningu nie spalą tak dużo tłuszczu. Zawsze będę o tym powtarzać, że na samej diecie możesz tylko przytyć i to 2 razy więcej.

Ostatnio pisałam o rosnącej liczbie osób, które chorują na różnego rodzaju choroby typu np. podwyższony cholesterol, gdzie konsekwencje w późniejszych latach po 40-50 tce są ogromne np. zawał serca czy miażdżyca. Błędem jaki popełniacie jest przyjmowanie statyn w ogromach ilościach powoduje w późniejszym czasie ogromne otępienie czy demencje.

Młodzi ludzie nie zdają sobie sprawy z konekwencji jakie mogą zapłacić w późniejszym czasie. A wystarczy ćwiczyć 40 minut dziennie ze mną czy chodzic na spacery 5000 tys kroków i możesz uniknąć chorób w póznieszym wieku. Ja mam 45 lat, regularnie miesiączkuje, nie mam żadnych chorób, wszystkie wyniki mam w normie.

Też chcesz być zdrowa? Napisz do mnie i działamy.

m.klos@mataleo.eu

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk