Zlikwiduj Brzuch w 3 miesiące – Promocja

Metamorfozy Gosia Klos

Zlikwiduj Brzuch w 3 miesiące – Promocja.12 tygodniowy program ćwiczeń odchudzających dla początkujących w domu lub na siłowni jest najlepszym programem w którym możesz zgubić 20 kg. Zdaje sobie sprawę z tego, że jest wiele trenerów personalnych i dietetyków na całym świecie, ale 80% z nich ukończyło kursy z 80 godzinami w praktyce i teorii. Nie wyobrażam sobie trenera czy dietetyka, który nie ma doświadczenia w swoim zawodzie i prowadzi osoby, które mają kontuzje czy chorą tarczycę.

Kliknij Tutaj i napisz do mnie wiadomość.

Nie będę namawiać ciebie słowami „jestem najlepsza” czy „zacznij ze mną współpracę”, bo to ty musisz zdecydować czy chcesz teraz zacząć czy pózniej. Odchudzanie zaczyna się w Twojej głowie i wiem, że to ty u ciebie musi przejść przemiana abyś się do mnie zgłosiła. Każda dieta czy trening musi być zgodny z twoim wiekiem. Ja prowadzę panie po 40 – rokiem życia, bo sama mam 45 lat i wiem jak ciało i organizm działa i czego potrzebuje. Jestem dojrzałą trenerka i dietetykiem, prawie 20 lat pracy z kobietami, pracy wirtualnej i osobistej. Ponad 40 tysięcy zrobiłam konsultacji online przez cały okres mojej pracy i z wieloma paniami nadal współpracuje. Ponad 1400 napisanych artykułów popartych badaniami czy moimi doświadczeniami. Nadal się kształcę i jeżdzę na szkolenia, aby być cały czas z nowinkami naukowymi.

Oczywiście ćwiczę na siłowni i dużo jeżdzę na rowerze. Kocham swoją pracę i chce nadal pomagać wszystkim kobietom. Jeśli chcesz się ze mną spotkać na treningu osobistym w domu, parku czy na siłowni to możemy się umówić. Pracuje w Katowicach przez kolejne 3 miesiące. Możemy spotkać się u ciebie w domu lun na siłowni Smart Gym Katowice.

Program jest skierowany dla kobiet po 30-40 rokiem życia, gdyż wtedy zachodzi dużo zmian w twoim organizmie, na których nie masz wpływu, robi się duży brzuch, ciało staje się wiotkie, a hormony bardzo szaleją w twoim organizmie, metabolizm też zwalnia. Osoby po 40 – stym rokiem życia ważne jest odżywianie i w tym też ci pomogę.

Sama ma 45 lat i wiem co przechodzisz i co będziesz przechodziła za parę lat. Ja ćwiczę dla zdrowia i dla siebie, abym mogła cieszyć na starość zdrowiem i umrzeć ze starości, a nie w chorobie. Żeby zacząć chcieć zrobić coś ze sobą, zacznij od prostej rzeczy, zrób sobie zdjęcia przed lustrem i zobaczysz jak aktualnie wyglądasz. Wtedy podejmij decyzję. Zostawię ci namiary do siebie i jeśli się zdecydujesz to napisz od mnie.

Kliknij Tutaj i napisz do mnie wiadomość.

Jak to bywa z MOIMI produktami, za najwyższą jakość jest adekwatna cena, ale tym razem dam ci promocję i za 3 miesiące zapłacisz 1500 zł za 30 treningów. Czyli jeden trening to 50 zł. Jak na rynek katowicki to cena jest bardzo niska i warto z niej skorzystać. Cena jest tylko dla osób z Katowic i okolic.

Możesz też ćwiczyć ze mną online w domu na Skype. Kliknij tutaj po taką ofertę!

Moja podopieczna mama 3 dzieci Magda walczyła z brzuchem i wystąpiła na zawodach fitness Bikini w Manchester. Schudła 25 kg, ujędrnią swoje ciało i jest zdrowa. Wszystkie moje podopieczne możesz zobaczyć na stronie główniej jak zrobiły swoją metamorfozę. Są panie, które schudły 40 kg, a są panie, które ujędrniły swoje ciało. I to od ciele zależy jak będziemy pracować. Dostosuje się do twoich potrzeb, godzin pracy i na pewno dostajesz kopniaka motywacyjnego.

Kliknij Tutaj i napisz do mnie wiadomość.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk