30-dniowy plan treningu który zmieni Twoje pośladki

przysiady

30-dniowy plan treningu który zmieni Twoje pośladki. Jeśli chodzi o wzmocnienie pośladków, pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl, jest kucanie. Jeśli naprawdę chcesz nadać swojemu tyłkowi wygląd, możesz wziąć udział w tym ciekawym wyzwaniu z nami. Ten test chęci zdobycia wspaniałego zaplecza trwa tylko 30 dni. Pomyśl tylko o tym – będziesz potrzebować tylko jednego miesiąca, aby uzyskać tyle, o jakiej zawsze marzyłeś.

Dziś pokażę Ci prawdziwe wyzwanie składające się z 30 dni różnych przysiadów, po których będziesz chciała pokonać strach przed przysiadami czy wykrokami. Te ćwiczenia są bardzo dobre aby je ujędrnić i podnieść, ale trzeba systematycznie wykonywać.  Zabijesz tyłek i wzmocnisz nogi przez miesiąc. Możesz mi uwierzyć, gdy powiem, że jest warto zacząc ćwiczyć!

Co musisz zrobić? Po prostu zrób 100 przysiadów każdego dnia, bez względu na porę dnia. Zobaczysz jeszcze lepsze wyniki, jeśli dodasz te ćwiczenia do zwykłego planu ćwiczeń. Nie zapomnij zrobić przysiadów, jeśli masz dzień biegania, a nawet jeśli jest to dzień na siłowni!

Jedyne, co musisz zrobić, to przestrzegać zasad i nie poddawać się. Na początku 100 przysiadów dziennie może wydawać się nierealistyczne, ale wierzcie nam, ćwiczenia te szybko staną się twoim nawykiem. Wkrótce nie będziesz mógła żyć bez nich, tak jak nie możesz wyjść bez mycia zębów rano.

1. Przysiady.

To proste. Stań prosto z nogami nieco szerszymi niż szerokość ramion. Kucnij tak głęboko, jak to możliwe, starając się nie podnosić kolan nad stopy. Utrzymuj ciężar ciała na piętach, aby napiąć pośladki.

2. Przysiad z wyrzutem nogi do tyłu.

To proste. Stań prosto z nogami nieco szerszymi niż szerokość ramion. Kucnij tak głęboko, jak to możliwe, starając się nie podnosić kolan nad stopami. Utrzymuj ciężar ciała na piętach, aby napiąć pośladki. Kiedy będziesz u góry daj do tyłu jedną nogę i tak na zmianę.

3.Przysiady z kolanem u góry.

Stań prosto z nogami nieco szerszymi niż szerokość ramion i połóż dłonie za głową. Wykonaj podstawowe przysiady. Wstając z przysiadu, unieś prawą nogę, zegnij kolano i rozciągnij się do prawego łokcia, jakbyś chciał go dotknąć i dotknąć kolana łokciem. Powtórz po drugiej stronie.

4.Zakroki do tyłu.

Stój prosto. Połóż lewą nogę za prawą i przykucnij. Następnie przesuń lewą stopę na bok, przesuń prawą nogę za lewą i przykucnij ponownie.

Te 4 ćwiczenia to mały wstęp do mocnego treningu w domu lub na siłowni. Dodaj do tego dietę i cardio. Jeśli nie wiesz jak ćwiczyć lub brak ci motywacji, napisz do mnie klikając tutaj.

Jak utrzymujesz swoje ciało w dobrej formie? Jeśli znasz jakieś inne plany treningowe, aby podnieść i tonizować swoje plecy, podziel się nimi w sekcji komentarzy poniżej!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk